• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

52 douaniers bevorderd tijdens plechtigheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
11 maart 2022 13:30
in Nieuws
douane logo

GFC NIEUWSREDACTIE- 52 douaneambtenaren in Suriname zijn deze week bevorderd van commies derde klasse naar commies tweede klasse.

Tijdens een plechtigheid in het Lalla Rookhgebouw kregen de ambtenaren hun distinctieven opgespeld en werden toegesproken door de voorzitter van de douanebond, de Inspecteur der Invoerrechten en Accijnzen en de directeur van de Belastingdienst.

Tenslotte sprak Joël Pinas namens de groep commiezen een dankwoord uit. Pinas gaf aan dat er een goede balans moet zijn tussen plichten en rechten.

Ismaël Kalaykhan, directeur van de Belastingdienst: “Waardering is ontzettend belangrijk en de beste manier om waardering te krijgen is door de klant de best mogelijke service te geven. Een tevreden klant betekent een gewaardeerde medewerker. Dat is waar we samen naartoe moeten werken en dat elke dag.”

De douane valt onder de Inspectie der Invoering & Accijnzen en is onderdeel van de Belastingdienst Suriname.

Enige tijd geleden heeft de installatie plaatsgevonden van een werkgroep die verantwoordelijk zal zijn voor het ontwikkelen van een praktisch plan voor de reorganisatie van de Inspectie.

Het versterken van het douanekorps is een van de belangrijke onderdelen van de voorgenomen reorganisatie. Deze reorganisatie valt onder een uitgebreid traject van hervorming binnen de gehele Belastingdienst.

Mis dit niet:

Storing bij e-paspoortaanvraag leidt tot frustratie en onnodige vertraging

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Oproep tot betere noodvoorzieningen bij CBB-locaties.
Suriname

Storing bij e-paspoortaanvraag leidt tot frustratie en onnodige vertraging

Inheemse organisaties stellen vragen over historische lessen, toezicht en bescherming van het ecosysteem.
Suriname

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

De Nieuwe Leeuw overhandigt voorstellen voor Sovereign Wealth Fund, Local Content en Transfer Pricing aan president Simons.
Suriname

DNL biedt president drie ontwerpwetten aan voor duurzaam beheer van Surinaamse rijkdommen

Vernieuwing moet uitstraling, functionaliteit en veiligheid van politieambtenaren versterken.
Suriname

KPS introduceert nieuw politie-uniform als onderdeel van modernisering

Ryan Torilal.
Suriname

PG gelast opsporing, aanhouding en voorgeleiding van Ryan Torilal

Bijzondere geboorte eerste drieling op nieuwe verloskamer.
Suriname

AZP verwelkomt na tien jaar opnieuw een drieling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws