• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

32-jarige man 5 dagen na aanrijding overleden in ziekenhuis (update)

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 september 2022 05:00
in Nieuws
pexels brett sayles 1871130 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 32-jarige man is maandag in het ziekenhuis overleden, nadat hij vijf dagen eerder betrokken was bij een aanrijding.

De man raakte op 31 augustus zwaargewond na een aanrijding met een lijnbus aan de Jacques Gompertstraat.

Het slachtoffer moest door leden van de brandweer uit het voertuig werden bevrijd en was niet aanspreekbaar.

Hij overleed maandag aan de opgelopen verwondingen.

Vanmiddag meldde de PR van het KPS dat het gaat om de 32-jarige autobestuurder Gerard De Robles.

De politie van het bureau Geyersvlijt deed na de melding van de aanrijding tussen een personenauto en een bus de locatie aan voor onderzoek. Daar aangekomen constateerden de wetsdienaren dat beide voertuigen over de J.D. Gompertstraat reden.

De busbestuurder kwam vanuit de richting van de Plutostraat en ging in de richting van de Jan Steenstraat, terwijl Gerard uit tegengestelde richting kwam.

Ter hoogte van een bandenzaak kwam de automobilist door tot nog toe onbekende reden op de rijhelft van de bus bestuurder met als gevolg de aanrijding.

Met zware verwondingen werd Gerard die niet aanspreekbaar was, afgevoerd naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Hij werd ter verpleging op de afdeling Intensive Care van de ziekeninrichting opgenomen, alwaar hij op 5 september het leven heeft gelaten.

Beide bestuurders reden met een geldig Surinaams rijbewijs. De materiële schade aan de voertuigen is aanzienlijk. Het onderzoek van deze aanrijding is overgedragen aan de Verkeersunit van Regio Paramaribo.

Het ontzielde lichaam van Gerard is afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #421196
Suriname

Surinamers noemen vernieuwing Waterkant een grote vooruitgang

openbare begraafplaats albina
Suriname

Bewoners eisen transparantie over plannen voor mogelijke ontruiming oude begraafplaats Moengo

brommer bromfiets suriname
Suriname

Bromfietsen tot 180 cc domineren verkeer, wet en handhaving schieten tekort

pupies gedumpt
Suriname

Hartverscheurende vondst: vijf pasgeboren puppy’s in Paramaribo-Noord gedumpt

surinaamse ambassade in guyana
Suriname

Jubileumreceptie benadrukt gezamenlijke toekomstvisie Suriname en Guyana

seh spoedeisende hulp AZP
Suriname

Fatale afslag Verlengde Houttuinweg eist leven bromfietser

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws