• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

19-jarige vrouw uit Paramaribo valt moeder aan na woedeaanval

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 augustus 2024 17:36
in Lifestyle, Suriname
Moeder docher vrouw dame

Een 19-jarige vrouw uit Paramaribo, Suriname, heeft afgelopen zondagochtend haar moeder aangevallen met een scherp voorwerp. Het slachtoffer slaagde erin om het ‘wapen’ tijdig uit haar handen te verwijderen.

Het incident vond plaats nadat de alleenstaande ouder de mobiele telefoon van haar dochter in beslag had genomen.

De vrouw was boos omdat haar dochter de avond ervoor uitging en pas rond half zes in de ochtend thuiskwam.

De moeder had de hele nacht geprobeerd haar kind te bereiken, maar haar oproepen werden genegeerd omdat de telefoon was uitgeschakeld.

GFC Nieuws heeft vernomen dat de jongedame een geschiedenis heeft van het daten met verschillende vreemde mannen die ze via het internet heeft ontmoet.

Het afpakken van haar mobiele telefoon leidde tot een ernstige woedeaanval bij de tiener, die uiteindelijk resulteerde in het gewelddadige incident.

Een manager van het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) legt uit dat dit soort problemen vaak voortkomt uit een gebrek aan communicatie en begrip tussen ouder en kind.

“Het is belangrijk dat de moeder kalm blijft en een open gesprek aangaat met haar dochter. Ze moet proberen haar zorgen te delen zonder te oordelen en samen met haar dochter zoeken naar oplossingen om dit gedrag aan te pakken,” aldus de manager.

Mis dit niet:

Pinas vraagt zich af of PG Jones wel informatie gaat verstrekken na weigering aan Somohardjo

SLM na 62 jaar nog steeds afhankelijk van publieke steun: Khoeblal wil koerswijziging

“Professionele begeleiding kan ook nodig zijn om de onderliggende problemen aan te pakken en de relatie te herstellen.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ebu Jones, met rood t- shirt.
Suriname

Pinas vraagt zich af of PG Jones wel informatie gaat verstrekken na weigering aan Somohardjo

Khoeblal eist verantwoording over SLM-middelen.
Suriname

SLM na 62 jaar nog steeds afhankelijk van publieke steun: Khoeblal wil koerswijziging

paramaribo suriname zanderij airport luchthaven johan adolf pengel
Suriname

Surinaamse airlines blijven geweerd uit EU, regering werkt aan opheffing vliegverbod

Onbekende oorzaak bij brand in dienstwoning Militaire Politie
Suriname

Dienstwoning Militaire Politie in Albina door brand getroffen

Bronto Somohardjo.
Suriname

OM verduidelijkt besluit PG over informatieverzoek DNA-lid Somohardjo: lopend strafrechtelijk onderzoek speelt mee

SVB weerspreekt berichten over verlies Nederlanderschap bij Surinaamse voetballers
Suriname

SVB: Geen enkele Surinaamse international verloor Nederlandse nationaliteit door wetswijziging

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws