• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

16-jarige verongelukte bromfietser reed met hoge snelheid en had geen valhelm op

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 september 2022 17:54
in Nieuws
kaarsen2 creme

GFC NIEUWSREDACTIE- De 16-jarige bromfietser Kevin Martowidjojo is op 20 september in het ziekenhuis overleden na betrokken te zijn geweest bij een verkeersongeval ter hoogte van de Sumatra- en de Zwampweg te Lelydorp.

De politie van het bureau Lelydorp kreeg in de nacht van zaterdag 17 september een telefonische melding van een verkeersongeval, waarbij er sprake was van zware persoonlijke ongelukken. Bij aankomst op de locatie, werd het slachtoffer niet aangetroffen.

De politie van voormeld bureau werd door de politie van het bureau Munder in kennis gesteld dat het slachtoffer dat vermoedelijk betrokken is bij het verkeersongeval aan de Sumatraweg zich op de SEH bevond.

De wetsdienaren van het politiebureau Lelydorp koersten direct naar SEH voor onderzoek en bleek het om de bromfietser van eerder genoemde verkeersongeval te gaan. Kevin was niet aanspreekbaar en had verwondingen aan zijn hoofd opgelopen en overleed in de ziekeninrichting.

Uit het onderzoek is gebleken dat de overledene samen met anderen deel had genomen aan een illegale bromfietsen race over de weg. Zijn voorrijder verminderde de snelheid van zijn bromfiets, vanwege het in en uitrijden van een voertuig bij een winkel op de hoek van de Sumatra- en de Zwampweg.

Kevin die geen valhelm op had en met een hoge snelheid reed, kon zijn vaart niet meer verminderen. Hij verloor daarbij de controle over de besturing van zijn rijtuig en kwam tegen het lichaam van zijn voorrijder aan. Hierdoor vloog hij vervolgens van zijn bromfiets en kwam op het zandgedeelte langs de weg terecht.

Zowel de bromfiets van het verkeersslachtoffer als van de voorrijder zijn door de politie in beslag genomen.

Het ontzielde lichaam van Kevin is inmiddels afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

e bike ebike paramaribo scooter brommer verkeer
Suriname

KIVC roept ouders op kinderen veilig te houden op e-bikes

valuta euro dollar geld
Suriname

Verdienen cambiohouders echt zoveel geld? Dit is hoe het werkt in Suriname

Alarm zwaailicht
Suriname

Smeerolielekkage in Para-Oost, politie sluit sabotage niet uit

reizen vliegtuig cabine
Nederland

Wat passagiers op de route Schiphol – Zanderij moeten weten over gedrag aan boord

kaars-aansteken
Suriname

Jaarafsluitingsfeest Commissariaat Commewijne afgelast na tragedie

Psychiater
Lifestyle

Naar de psychiater gaan wordt in Suriname nog te vaak gezien als een schande, zegt KIVC

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws