• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

“NDP criminaliseert VHP-ministers bewust als afleidingsmanoeuvre falend beleid vorige regering”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 februari 2021 02:00
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De VHP-fractie ziet het doelbewust criminaliseren van de VHP-ministers door de NDP, als een afleidingsmanoeuvre van het falend en vernietigend beleid welke door regeringen Bouterse I en II zijn gevoerd.

Het is alom bekend dat een aantal toppers van de NDP en personen uit de vorige regering voor het gerecht moeten verschijnen voor corruptieve zaken. De NDP moet de hand in eigen boezem steken, haalt de VHP aan.

In de afgelopen dagen is volgens de VHP-fractie al voldoende informatie verschaft aan de fractie met betrekking tot het vehikel dat de regering wenst op te zetten om ‘fresh kapitaal’, van investeerders te brengen om ontwikkeling voor de samenleving te bewerkstelligen.

Hierbij wordt niet alleen gekeken naar de opofferingen die door het volk opgebracht moet worden door bezuinigingsprogramma of IMF-programma. Maar de gerichte investeringen, vertrouwen scheppend om ontwikkeling te brengen. Verder wacht de regering op uitnodiging van DNA voor de openbare vergadering welke binnen afzienbare tijd zal plaatsvinden, om het geheel van gevolgde procedures en uiteindelijke doelstellingen te presenteren.

De fractie ziet de acties vanuit de NDP-hoek ook doelbewust gericht om de ontwikkeling van Suriname te saboteren en te doen stagneren, terwijl de NDP ervoor gezorgd heeft dat het land met bijkans 4 miljard USD schuld opgescheept zit. Na de roof uit de staatskas zijn een aantal verdachten aangehouden terwijl de ex-minister van Financiën voortvluchtig is.

De VHP-fractie veroordeelt deze handelingen van NDP en roept de samenleving op tot waakzaamheid en ziet de informatievoorziening in DNA tegemoet.

Mis dit niet:

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld valuta euro
Lifestyle

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Ministerie bespreekt stage en verdere begeleiding van jonge artsen
Gezondheid

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

Bekende verdachte gezocht na schietpartij op goudconcessie
Suriname

Gouddelver gewond bij schietincident op concessie in Brokopondo

Onze ouderen bouwden Suriname op, maar wie bouwt aan hun zekerheid?
Suriname

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Grassalco krijgt mogelijk nieuwe exportmarkt in Barbados.
Suriname

Barbados kijkt naar Suriname voor silica-zand en steenslag

Mungra: illegale bunkering bedreigt staatskas én milieu.
Suriname

Mungra pleit voor strengere aanpak illegale bunkering in aanloop naar offshore-olieproductie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws