• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

1 voor 12 wil zinkende Esther Stichting redden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 oktober 2022 13:55
in Nieuws
1 voor 12 esther stichting

GFC NIEUWSREDACTIE- De Esther Stichting, een dagverblijf voor ouderen in Suriname, is al geruime tijd verstoken van telefonische verbinding.

Wie wil bellen naar het tehuis, krijgt bezettoon. Stichting 1 voor 12 bracht van de week een bezoek aan het tehuis om een donatie te doen.

1 voor 12-voorzitter Louis Vismale werd tijdens zijn bezoek geconfronteerd met allerlei problemen. De telefoonrekening is de SRD 100.000 gepasseerd. Ook heeft het tehuis een chronisch tekort aan financiële middelen en verbruiksartikelen. 1 voor 12 voorziet de Esther Stichting dagelijks van 200 broden. Ook is door tussenkomt van een donateur kaas gedoneerd.

Het bezoek van 1 voor 12 had vooral te maken met de zorg van de twee bewoners, Faizel en Fasiel, die de stichting op zich heeft genomen.

Patricia Brandon van de Esther Stichting geeft aan dat een deel van het verplegend personeel, niet komt opdagen. De wachters werken om de enige dag. Het administratief personeel biedt een helpende hand in de keuken om dagelijks te koken voor de bewoners.

Bekijk ook:

Drugs en illegale vis aangetroffen bij maritieme controle oostgrens

Nederland: ‘Surinaamse vlag uithangen tijdens Keti Koti niet toegestaan’

Brandon gebruikt haar privételefoon om te bellen. Van Vismale kreeg zij SRD 400 om beltegoed aan te schaffen.

Vismale doet een beroep op de regering om de problemen van de verschillende tehuizen in Suriname op te lossen. Hij biedt zelf aan om hieraan mee te werken.

De Esther Sticjting ondersteunen kan door over te maken op de volgende rekeningen van de stichting:
– ING-bank Nederland: NL88 INGB 0006 9834 06
– De Surinaamsche Bank (DSB SRD): 9857923/ USD 2635208/ Euro 2538989 of
– Persoonlijk op het kantoor van de stichting aan de Van Sprangweg #8- Paramaribo

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Veiligheidsdiensten versterken toezicht aan oostelijke maritieme grens.
Suriname

Drugs en illegale vis aangetroffen bij maritieme controle oostgrens

Keti Koti staat voor vrijheid en verbondenheid. Toch mogen sommige bewoners in Nederland de Surinaamse vlag niet buiten ophangen. Beeld: Facebook/Keti Koti Westerpark
Nederland

Nederland: ‘Surinaamse vlag uithangen tijdens Keti Koti niet toegestaan’

Wereldwijde boekrelease met focus op de onzichtbare zorgdragers.
Suriname

Surinaamse auteur lanceert wereldwijd boek voor caregivers

Commissie voor regelgeving van elektrische voertuigen officieel geïnstalleerd
Suriname

Commissie voor regelgeving van elektrische voertuigen officieel geïnstalleerd

Bezoek aan overstroomde landbouwgebieden in Commewijne.
Suriname

Overheid grijpt in bij wateroverlast in Zorgvliet West en Tamanredjo

Kwikvrije goudwinning vraagt om samenwerking, innovatie en gedragsverandering
Suriname

Suriname zet in op gezamenlijke aanpak voor kwikvrije goudsector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws