• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

PL gedenkt moskeeën met 250 pakketten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 april 2022 01:00
in Nieuws
pakketten

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse politieke organisatie Pertjajah Luhur (PL), de partij met de sociale kracht, heeft op 4 april 250 pakketten verstrekt aan verschillende moskeeën ter ondersteuning van de heilige maand Ramadan.

Het voorzien van moskeeën van een levensmiddelenpakket is een jaarlijks terugkerend sociaal project van de PL, wat past in het context van de partij en de heilige maand Ramadan.

Partijvoorzitter Paul Somohardjo spreekt de hoop uit dat deze bijdrage van de partij helpt om de saamhorigheid onder de moskeeleden te bevorderen bij het ontvasten.

Verder smeekt hij dat de leden alle zegeningen en de kracht van Allah mogen krijgen om de maand ramadan succesvol af te ronden. Ook vraagt hij dat tijdens het vasten er in de dua’s meegenomen wordt voor een Suriname die sterker en beter uit de crisis komt.

Somohardjo onderstreept dat de partij de moskeeën elk jaar al jaren gedenkt tijdens de heilige maand Ramadan en niet alleen als zij in de coalitie zit. De bedoeling is om de moskeebezoekers tegemoet te komen in verband met de vastenmaand.

“De PL heeft vanaf haar bestaan elk jaar weer tijdens Ramadan een bijdrage geleverd aan de moskeeën middels het verstrekken van levensmiddelen, ongeacht zij in de oppositie zit of in de coalitie. “En dat is het verschil tussen ons en andere organisaties”, aldus Somohardjo.

Somohardjo geeft mee dat niet de inhoud belangrijk is, “maar de gedachte dat de partij meeleeft met de moslimbroeders en de moskeegangers.”

De partijvoorzitter zegt dat de realisatie van de schenking van de moskeepakketten te danken is aan de vrijwillige bijdragen van de partijleden en –sympathisanten en de gotong- rojong gedachte.

Hij vindt dat in deze moeilijke financiële situatie het meer dan ooit geboden is om samen te bundelen en de gotong-rojong-gedachte te koesteren en voort te zetten.

Donderdag zal Somohardjo de moskeeën in Nickerie gedenken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

studeren student schrijven studie universiteit opleiding werk
Lifestyle

Waarom ‘hard studeren’ voor veel jonge Surinamers een dure tijdverspilling dreigt te worden

Bloedtest laboratorium
Gezondheid

AZP ontkent toediening vervallen bloed en start intern onderzoek

sol shop shell pompstation benzine tanken
Lifestyle

Enquête in Paramaribo: klagen over benzineprijs, maar zuinig rijden geen prioriteit

constitutioneel-hof-suriname
Suriname

Constitutioneel Hof feitelijk buiten werking: ernstige waarschuwing vanuit de advocatuur

woning huis sleutel huren
Lifestyle

Huis bouwen in Suriname steeds verder buiten bereik

atompai
Suriname

Atompai fileert rechtssysteem: roep om structurele hervormingen wordt luider

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws