• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zwangere vrouw probeert abortus te plegen door zichzelf te injecteren met middel en sterft

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 October 2021 06:00 - Geüpdatet op 18 November 2021 09:27
in Opmerkelijk
abortus baby poppen pop

GFC NIEUWSREDACTIE- Een jonge vrouw die 27 weken zwanger was en stierf nadat ze probeerde haar baby te aborteren door zichzelf te injecteren met een middel uit een zelf verkregen ‘abortuskit’, klaagde uren na de procedure bij haar vriend over pijn.

Het koppel in Brazilië dat ruim 2 jaar een relatie had, kocht via internet een zogeheten ‘abortuskit’ voor grofweg 85 euro.

De 22-jarige vriend werd dinsdag door de politie in Sao Paolo verhoord, maar werd niet in hechtenis genomen, omdat hij meewerkt aan het onderzoek en geen strafblad heeft.

Zwanger tienermeisje verplicht insecticide in te nemen van haar vriend en overlijdt

Het slachtoffer, Ana Pinto (20), woonde bij haar ouders, die niet wisten dat zij in verwachting was van een jongetje.

Ana Pinto. nabestaanden schrijven op sociale media kapot van verdriet te zijn

Het stel kwam een maand geleden erachter dat Ana zwanger was. Samen besloten ze om het kind te aborteren, schrijft medium Globo.

De “techniek” van het injecteren van het middel, werd uitgelegd door de persoon die het product aan de vrouw verkocht.

De volgende dag ging het koppel naar het werk en had Ana last van hoofdpijnen en krampen. Na enkele uren verslechterde haar toestand en begon ze te braken.

Zij besloten echter om de ouders van Ana niet in te lichten. Rond 04.00 uur dinsdagochtend is ze overleden.

ShareTweetSend

Meer berichten

Drone
Opmerkelijk

Mysterieuze drones nog niet waargenomen in Surinaams luchtruim

mavis rotterdam
Nederland

Surinaamse Mavis in Rotterdam heeft last van ontlasting en urine in haar woning: ‘Ik word er gek van’

wildplassen 1
Opmerkelijk

Man urineert steeds vanuit balkon als hij dronken is en toont ook zijn geslachtsdeel aan langslopende vrouwen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws