• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zoon bedreigt en mishandelt moeder met bezemstok ‘om boze geest te verdrijven’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 September 2021 11:15 - Geüpdatet op 19 November 2021 19:01
in Opmerkelijk
steinar engeland SNiOntJ62ws unsplash

GFC NIEUWSREDACTIE- De 32-jarige Mitchel S. is in de vroege ochtend van 30 augustus door de politie voor mishandeling en bedreiging aangehouden.

Uit het voorlopige onderzoek kwam naar voren dat de in Suriname wonende Mitchel zijn moeder heeft mishandeld omdat de vrouw had geweigerd haar telefoonoplader aan hem af te staan.

Dit viel niet in goede aarde bij de zoon, waardoor hij naar een bezemstok greep en zijn moeder te lijf ging.

De 52-jarige D.S., zijnde de moeder van de verdachte, deed op diezelfde dag aangifte tegen haar zoon op het politiebureau.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Bejaarde vader steekt zwaar gehandicapte zoon neer en slaat daarna de hand aan zichzelf

De vrouw heeft slagen op haar hoofd en lichaam moeten incasseren. Ook bracht de man zijn moeder klappen toe in het gezicht.

De politie die na de melding gauw het adres aandeed, trof de verdachte thuis aan.

Hij gaf toe zijn moeder te hebben geslagen, ‘omdat zij behekst is’. Om de boze geest uit haar lichaam te verdrijven, bracht hij haar met een bezemstok de slagen toe.

Mitchel die een drugsverslaafde is en eerder in aanraking is gekomen met de politie is achter slot en grendel geplaatst.

foto ter illustratie

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSend

Meer berichten

Drone
Opmerkelijk

Mysterieuze drones nog niet waargenomen in Surinaams luchtruim

mavis rotterdam
Nederland

Surinaamse Mavis in Rotterdam heeft last van ontlasting en urine in haar woning: ‘Ik word er gek van’

wildplassen 1
Opmerkelijk

Man urineert steeds vanuit balkon als hij dronken is en toont ook zijn geslachtsdeel aan langslopende vrouwen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws