• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zijing Mining presenteert plan van aanpak Rosebel aan president

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 februari 2023 05:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:22
in Nieuws
Zijing Mining presenteert plan van aanpak Rosebel aan president

GFC NIEUWSREDACTIE- Een delegatie van Zijing Mining heeft vrijdag een bezoek gebracht aan de Surinaamse president, Chandrikapersad Santokhi.

De delegatie bestond onder andere uit de oprichter van Zijing Mining, de General Manager alsook de Manager die de Rosebel Gold Mines zal leiden.

Santokhi gaf aan dat Suriname openstaat voor investeerders en dat die mogen rekenen op volledige ondersteuning van hem. De Zijing delegatie zei ingenomen te zijn met de ontvangst en dat er nagegaan zal worden, waar nog interesse bestaat vanuit Chinese bedrijven om te investeren in Suriname.

Het management van Zijing gaf aan dat de operaties te Rosebel op de gebruikelijke wijze voortgang zullen vinden. Er zullen investeringen worden gepleegd, om niet alleen meer te halen uit de bestaande mijn, maar ook dat de aandeelhouders, de staat en de werknemers er beter van zullen worden. Tevens sprak het management van Zijing de hoop uit, dat de werkzaamheden niet zullen worden gestagneerd.

Santokhi sprak de hoop uit dat de werkzaamheden vlot zullen verlopen en wenste het management van Zijing Mining succes toe met de plannen te Rosebel en haalde nogmaals aan dat Zijing mag rekenen op zijn ondersteuning.

ShareTweetSend

Meer berichten

chan S en Jennifer Simons
Suriname

Machtspositie Santokhi in Suriname veel groter dan men denkt, beweert analist

srefidensi onafhankelijkheid suriname creool
Suriname

Cultuur, keuken en verbondenheid centraal tijdens openingsviering 50 jaar onafhankelijkheid

mammoetvlaggen
Suriname

Suriname wappert in kleur: eerste mammoetvlag gehesen voor jubileumviering

Isha Rajaram
Nederland

22 jarige Iisha Rajaram vermist na vertrek uit Duivendrecht

[Aggregator] Downloaded image for imported item #421023
Suriname

Suriname viert halve eeuw onafhankelijkheid met indrukwekkende expositie

Inflatie
Suriname

IMF waarschuwt Suriname voor macro-economische risico’s ondanks aanstaande olie-inkomsten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws