Een winkelier aan de Misguntweg in het district Saramacca is aangehouden door de politie van Groningen. De man wordt ervan verdacht de Wet Economische Delicten en de Wet Beroepen en Bedrijven te hebben overtreden.
De politie kwam de zaak op het spoor nadat informatie was binnengekomen dat de winkelier op het betreffende adres alcoholhoudende dranken te koop aanbood zonder over de vereiste vergunning te beschikken.
Grote hoeveelheid alcoholhoudende dranken aangetroffen
De politie van Groningen heeft de binnengekomen informatie op 14 september verder uitgewerkt. Tijdens een ingesteld onderzoek in de winkel werd een grote hoeveelheid alcoholhoudende dranken van verschillende merken en in diverse verpakkingen aangetroffen.
Uit het onderzoek bleek bovendien dat de winkelier niet beschikte over de benodigde vergunning voor de verkoop van alcoholhoudende dranken.
Hierop werd hij aangehouden op verdenking van overtreding van de Wet Economische Delicten en de Wet Beroepen en Bedrijven.
Alcoholische dranken in beslag genomen
De aangetroffen partij alcoholhoudende dranken is, na afstemming met het Openbaar Ministerie, in beslag genomen.
Het onderzoek naar de zaak wordt voortgezet. De verdere afhandeling zal overeenkomstig de geldende wettelijke voorschriften plaatsvinden.
Bron: KPS






