• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

‘Wij zijn er al doodziek van om steeds prijzen te verhogen’, vloekt Chinese winkelier uit Paramaribo

P. Peterson door P. Peterson
11 september 2022 19:00
in Nieuws
supermarkt winkel

GFC NIEUWSREDACTIE- “Het is telkens weer een gedonder in dit land. Nog geen maand geleden bluften de hoogste regeringsmensen nog dat de wisselkoersen stabiel zijn en ook zullen blijven”.

“Maar kijk nu maar in wat voor moeilijkheid wij nu voor de zoveelste keer weer zitten. Alleen maar extra werk, en nog veel meer stress want wij zijn er al doodziek van om steeds weer de prijzen in de supermarkt aan te passen”.

“Heeft u enig idee hoeveel werk dat is? In de computer en op de schappen wijzigingen doorvoeren”, fulmineert de Chinese eigenaar van een bekende supermarkt in het noorden van Paramaribo in de Surinaamse taal.

Hij legt aan GFC Nieuws uit dat geen enkele weldenkende winkelondernemer in het land blij is met de scherpe wisselkoersverhogingen.

“De consumenten, maar ook de winkelhouders zijn de grote verliezers want uiteindelijk maken ook wij veel minder winsten”.

“Dat komt omdat er eenvoudigweg ook minder geld te besteden is door de klanten, mede omdat ook andere zaken zoals benzine, stroom, kleding en schoeisel duurder worden”.

“Men gaat op een gegeven moment veel minder items in de supermarkt kopen omdat het geld dat ze hebben kwantitatief ook steeds minder is”, legt hij uit.

De ondernemer zegt dat hij het beleid van de huidige regering een dikke onvoldoende geeft. Volgens hem is er duidelijk sprake van onkunde.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws