• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Werkbezoek president Santokhi aan Nederland gaat door

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 januari 2021 19:14
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De uitnodiging die president Chandrikapersad Santokhi heeft ontvangen van Nederland om een werkbezoek te brengen aan dat land, staat nog overeind.
Dit ofschoon het Kabinet Rutte III zijn ontslag heeft aangeboden aan de Koning Willem Alexander van het Koninkrijk der Nederlanden, meldt CDS.
Nadat het nieuws omtrent het aftreden van het kabinet Suriname bereikte is er overleg geweest tussen ons land en Nederland. Daarbij is door het voormalige moederland bevestigd dat de uitnodiging aan president Santokhi met delegatie nog overeind staat.
In gesprek met de Communicatie Dienst Suriname zegt minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) dat het werkbezoek van president Santokhi doorgaat.
De minister geeft aan dat de voorbereidingen voor het bezoek normaal plaatsvinden. De ontwikkelingen worden wel nauwlettend in de gaten gehouden.
Tijdens de gesprekken is ook naar voren gekomen, dat vanwege de hernieuwde relatie tussen Suriname en Nederland en de vele activiteiten die er zijn geweest, het werkbezoek van belang is om de verdere bestendiging van de bilaterale relatie mogelijk te maken.
President Santokhi zal tijdens zijn werkbezoek in februari ook van de gelegenheid gebruik maken ontmoetingen te hebben met het Nederlandse bedrijfsleven en de Surinaamse diaspora.
Op 13 januari hebben president Santokhi en premier Rutte elkaar telefonisch gesproken om de stand van zaken met betrekking tot de relatie tussen de beide landen te bespreken.

Mis dit niet:

Zonnepaneelproject Botopasi kampt met problemen, vp Rusland belooft aanpak

Eerste buitenlandse wateranalyses wijzen op mogelijke structurele vervuiling Saramaccarivier

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Elektriciteitsvoorziening blijft zorg voor dorpen in Boven-Suriname.
Suriname

Zonnepaneelproject Botopasi kampt met problemen, vp Rusland belooft aanpak

Onderzoek vissterfte Saramaccarivier nog niet afgerond, vismonsters cruciaal.
Suriname

Eerste buitenlandse wateranalyses wijzen op mogelijke structurele vervuiling Saramaccarivier

Rusland wil einde aan terugkerende problemen bij start schooljaar.
Suriname

Vicepresident Rusland stuurt aan op probleemloze start schooljaar 2026-2027

slapen
Suriname

Snurkers in Suriname opnieuw gedupeerd door falende drogisterijen

Jong talent opnieuw in de schijnwerpers.
Suriname

Telesur Got Talent na zeven jaar terug met landelijke talentenjacht voor jongeren

Van massala tot zuurgoed en bakkeljauw: veel Surinaamse producten zijn inmiddels in Nederland te koop. Foto: Roti /YourFoodBestie
Lifestyle

‘Surinaamse etenswaren meenemen naar Nederland? Dat hoeft dus helemaal niet’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws