• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Werkbezoek president Santokhi aan Nederland gaat door

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 januari 2021 19:14
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De uitnodiging die president Chandrikapersad Santokhi heeft ontvangen van Nederland om een werkbezoek te brengen aan dat land, staat nog overeind.
Dit ofschoon het Kabinet Rutte III zijn ontslag heeft aangeboden aan de Koning Willem Alexander van het Koninkrijk der Nederlanden, meldt CDS.
Nadat het nieuws omtrent het aftreden van het kabinet Suriname bereikte is er overleg geweest tussen ons land en Nederland. Daarbij is door het voormalige moederland bevestigd dat de uitnodiging aan president Santokhi met delegatie nog overeind staat.
In gesprek met de Communicatie Dienst Suriname zegt minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) dat het werkbezoek van president Santokhi doorgaat.
De minister geeft aan dat de voorbereidingen voor het bezoek normaal plaatsvinden. De ontwikkelingen worden wel nauwlettend in de gaten gehouden.
Tijdens de gesprekken is ook naar voren gekomen, dat vanwege de hernieuwde relatie tussen Suriname en Nederland en de vele activiteiten die er zijn geweest, het werkbezoek van belang is om de verdere bestendiging van de bilaterale relatie mogelijk te maken.
President Santokhi zal tijdens zijn werkbezoek in februari ook van de gelegenheid gebruik maken ontmoetingen te hebben met het Nederlandse bedrijfsleven en de Surinaamse diaspora.
Op 13 januari hebben president Santokhi en premier Rutte elkaar telefonisch gesproken om de stand van zaken met betrekking tot de relatie tussen de beide landen te bespreken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

haven suriname containers
Suriname

SITA Barometer toont groeiend ondernemersvertrouwen in Suriname

santokhi
Suriname

Voelbare leegte na overlijden voormalig president Santokhi

Somohardjo feest
Suriname

Massale opkomst tijdens feest toont enorme populariteit Paul Somohardjo

Zonne energie project
Suriname

Zonneproject brengt hoop en ontwikkeling naar Boven-Suriname

Zwaailicht politie
Suriname

Tieners opgepakt na brute beroving langs Indira Gandhiweg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436602
Suriname

Celos slaat alarm over tekort aan landbouwonderzoekers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws