• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Weggespoelde bypass Brownsweg hersteld

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 april 2021 12:33
in Nieuws
176060001 103810755186217 2664759594704236226 n 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De bypass bij de Tutaya-2brug is in de nacht van 16 april weggespoeld als gevolg van het buiten de oevers treden van de Tutaya-2kreek.

Vanwege de ontstane noodsituatie hebben de Wegenautoriteit (WA), het districtscommissariaat van Brokopondo en IAMGOLD met de meeste spoed een herstelprogramma uitgevoerd.

Daarbij is IAMGOLD ingekomen met materieel en manschappen, terwijl de WA met de technische begeleiding van de uitvoering belast is geweest.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Wel veel US$ dollars voor de SLM beschikbaar maar niet voor aankoop vaccins

De bestaande stalen brug, die reeds geruime tijd was afgesloten, is tijdelijk opengesteld om zodoende de weggebruikers de gelegenheid tot oversteek te bieden.

De politie die het verkeer ter plaatse regelt, laat alleen voertuigen toe tot een maximale tonnage van vijf (05) ton. De werkzaamheden aan de bypass zijn zaterdag van start gegaan en worden dinsdag afgerond.

Aan de weggebruikers wordt er een beroep gedaan om de aanwijzingen van de politie ter plaatse stipt op te volgen. De Wegenautoriteit vraagt begrip van de gemeenschap voor het ontstane ongerief tijdens de werkzaamheden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

rabin parmessar
Suriname

Hoorzittingen gepland over Hoge Raad in Suriname, rechtspositie Rechterlijke Macht en erkenning inheemse volken

medische artsen in cuba
Suriname

Paulus-Aminta moedigt Surinaamse artsen in Cuba aan: Suriname heeft jullie nodig

Rossellie Cotino
Suriname

DNA buigt zich over Wet Duurzaam Natuurbeheer

crisis
Suriname

Nederlandse analist waarschuwt voor onzekere toekomst Suriname

medische zending mz jinti
Gezondheid

Medische Zending buiten regeling overbruggingstoelage gevallen

airbus a380
Lifestyle

Tweedehands Airbus A380 voor SLM lijkt een koopje, maar past die wel bij Suriname?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws