• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Weersvoorspelling Owru Yari 2024: Regen en onweer mogelijk spelbreker, maar feeststemming blijft

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 december 2024 07:00
in Suriname
oudjaar owru yari

De laatste dag van het jaar in Suriname begint met bewolkte omstandigheden en een aanzienlijke kans op regen en onweer.

Volgens de weersvoorspellingen zal de ochtend worden gekenmerkt door regenbuien, die in de middag kunnen uitmonden in onweersbuien.

De regen kan aanhouden tot vroeg in de avond, met een maximale temperatuur van 29°C in de middag. De wind waait uit het oostnoordoosten met een snelheid van 15 tot 25 km/u, en de kans op neerslag wordt geschat op 70%.

In de avonduren blijft de lucht bewolkt, en de temperatuur daalt naar ongeveer 24°C. De wind, die uit het oosten komt, neemt iets in kracht af.

Hoewel de weersomstandigheden de festiviteiten in de binnenstad mogelijk enigszins kunnen beïnvloeden, staat Suriname bekend om de onverschrokken feestmentaliteit.

Vooral tijdens Oudjaar weten Surinamers hoe ze ondanks eventuele tegenslagen een uitbundig feest kunnen neerzetten. Het Owru Yari-feest met zijn karakteristieke pagara-estafettes en levendige sfeer zal naar verwachting niet minder sprankelend zijn door de regen.

De traditionele activiteiten en het feestgedruis in de binnenstad van Paramaribo zijn al in volle gang, en duizenden feestvierders, waaronder toeristen, worden verwacht om samen het jaar spectaculair af te sluiten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Jarbandhan
Suriname

VHP-parlementariërs luiden noodklok over waterbeheer: probleem Uitkijk vraagt om nationale aanpak

Overheid presenteert huisvestingsprogramma aan aannemers en architecten met focus op betaalbare woningen.
Suriname

Regering licht bouwsector in over nationaal huisvestingsprogramma

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

President Jennifer Simons en minister Lalinie Gopal bij lancering van het GRO programma voor jeugdontwikkeling in Sophia’s Lust.
Suriname

GRO programma gelanceerd voor naschoolse opvang en jeugdontwikkeling

Arts dokter stethoscoop
Gezondheid

Patiënten in Suriname loven Cubaanse arts die hen succesvol helpt

ebs mast vat vlam
Suriname

EBS-paal vat vlam en valt op voertuig bij kruising Vierde Rijweg en Kisoorweg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws