• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Weer groep Cubaanse gezondheidswerkers om Suriname te ondersteunen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
16 juni 2022 09:49
in Nieuws
OPERATIE ZIEKENHUIS ARTSEN

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Ramadhin van Volksgezondheid heeft een groep Cubaanse gezondheidswerkers ontvangen voor een kennismakingsbezoek, waarbij ook het belang en de inzet van deze groep gezondheidswerkers is besproken.

De delegatie bestaat uit 22 gezondheidsmedewerkers waarvan 16 artsen en 6 verpleegkundigen die ingezet zullen worden in diverse gezondheidsinstellingen.

Er was een interactie tussen de gezondheidswerkers en het ministerie van Volksgezondheid waarbij er enkele issues zijn besproken.

Minister Ramadhin heeft namens het ministerie gevraagd zich zoveel mogelijk in te zetten en de nationale behandelprotocollen door te voeren bij hun werkzaamheden, maar ook proberen de taal zoveel mogelijk onder de knie te krijgen.

Deze groep heeft reeds eerder gewerkt in Suriname. Het systeem is dus niet onbekend bij de gezondheidswerkers.

De bewindsman deed ook de mededeling aan de gezondheidswerkers dat de salarissen reeds zijn goedgekeurd door de regering en deze binnenkort uitbetaald zullen worden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

lgbt homo
Lifestyle

Surinamers in Nederland staan overwegend neutraal tegenover homohuwelijk

highway markt
Suriname

Markt en stands gecontroleerd aan Martin Luther Kingweg tijdens handhavingsactie

centrale markt
Suriname

Centrale Markt Paramaribo tijdelijk gesloten voor schoonmaak- en ongediertebestrijdingswerkzaamheden

kerpens ambassadeur
Suriname

Suriname versterkt diplomatieke positie bij VN via nieuwe Permanent Vertegenwoordiger

dna santokhi
Suriname

DNA-leden tekenen condoleanceregister ter nagedachtenis aan oud-president Santokhi

e bike ebike paramaribo scooter brommer verkeer
Suriname

Ministerie benadrukt: E-bike is geen speelgoed

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws