• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

“We zullen een dagje wakker worden en Paramaribo staat 1,5 tot 2 meter onder water”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 July 2024 07:00
in Suriname
wateroverlast overstroming 1

“We zullen een dagje wakker worden en Paramaribo staat 1,5 tot 2 meter onder water,” aldus de voorzitter van de PALU, Henk Ramnandanlal.

Met deze ernstige waarschuwing reageert Ramnandanlal op het huidige beleid met betrekking tot ontwatering en de al te gemakkelijke verstrekking van verkavelingsvergunningen in Paramaribo, zonder voldoende rekening te houden met klimatologische omstandigheden.

In een interview met LIM FM uitte Ramnandanlal zijn ernstige zorgen over de situatie. “Het land moet volledig opnieuw worden ingericht,” stelde hij.

Hij wees op de vele doodlopende wegen in Paramaribo die zijn aangelegd zonder rekening te houden met een goed afwateringssysteem.

Ramnandanlal benadrukte dat het ontbreken van een effectief ontwateringssysteem een grote bedreiging vormt voor de stad en haar inwoners.

“Als we niet snel ingrijpen en structurele maatregelen nemen, zullen we te maken krijgen met ernstige overstromingen die niet alleen infrastructuur maar ook levens kunnen verwoesten.”

Hij roept de overheid en relevante instanties op om onmiddellijk actie te ondernemen en duurzame oplossingen te implementeren om toekomstige rampen te voorkomen.

Gedupeerde inwoners van Tourtonne 5 en 6 evenals Maretraite 5 en 6 in Paramaribo hebben deze week aan GFC Nieuws uitgelegd dat ze bitter teleurgesteld zijn in het regeringsbeleid.

“De regering heeft helemaal niets gedaan om het wateroverlast aan te pakken. Het water wordt simpelweg niet afgevoerd”, menen ze.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouw dame dik overgewicht legging strak
Lifestyle

Modeflater in Paramaribo: te magere vrouwen in strakke broeken en hoge hakken

kickboksen boksen vechten sport
Lifestyle

Zelfverdediging kan Surinamers helpen sterker in het leven te staan

gynaecoloog onderzoeksbed
Lifestyle

Angstige tiener uit Wanica vreest dat ouders levensreddende behandeling zullen blokkeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws