• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouwenorganisaties Kampong Baroe en Omgeving doneren rolstoelen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 december 2021 03:00
in Nieuws
donatie

GFC NIEUWSREDACTIE- De vrouwenorganisaties van Kampong Baroe en Jarikaba en omgeving in het district Saramacca (Suriname) hebben in een gezamenlijke kerstactie twee rolstoelen gedoneerd aan twee zeer behoeftige senioren burgers.

Bij deze plechtigheid was ook de districtscommissaris van Saramacca, Sherin Bansi-Durga, aanwezig die aangaf dat de vrouwen organisaties de kerstwensen die wij gewoonlijk in woorden uitspreken in daden hebben omgezet.

Deze twee senioren burgers van het district zullen met de rolstoelen een zekere mate van verlichting voelen met kerst en minder afhankelijk zijn van anderen.

De twee bedlegerige senioren burgers welke in aanmerking zijn gekomen van rolstoelen zijn: Edmund Biswane en Ramsewak Chitan.

Deze seniorenburgers en familie hebben hun bijzondere dank uitgebracht aan de vrouwenorganisaties en de Districtscommissaris. Voorts hebben zij ook aangegeven behoeftig te zijn aan incontinentiemateriaal en medicamenten.

De vertegenwoordigers van de vrouwenorganisaties gaven op hun beurt aan om opzoek te gaan naar donatie van de aangehaalde behoeftes.

De vrouwenorganisaties danken hierbij de Stichting Charisma Suriname die dit mogelijk heeft gemaakt van harte.
Behoeftigen in andere ressorten zullen spoedig worden aangedaan.

Tenslotte wensen de vrouwenorganisaties de totale samenleving gezegende kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

boomkenners
Suriname

Opleiding moet tekort aan gekwalificeerde boomkenners terugdringen

Bouva en Vieira
Suriname

Suriname en Brazilië verdiepen samenwerking na overleg in Brasília

Minister Bouva lanceert website van Raad Internationale Sancties voor betere compliance en transparantie
Suriname

Raad Internationale Sancties lanceert website voor transparantie en compliance

Minister Bouva en ambassadeur Lin Ji ondertekenen schuldakkoord tussen Suriname en China
Suriname

Suriname en China tekenen schuldakkoord om fiscale ruimte te creëren

handboeien arrest aanhouding verdachte
Suriname

Gevangenneming ex-FAI-directeur legt jarenlange bestuurlijke chaos bloot

politie waarschuwt
Suriname

Onverantwoord vervoeren van goederen op de openbare weg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws