• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouwen moeten geen spelletjes spelen met extreem rijke mannen

P. Peterson door P. Peterson
25 juli 2022 10:00
in Lifestyle
vrouw 1

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Vrouwen die een extreem rijke man aan de haak willen slaan moeten veel beter begrijpen dat ze geen gewiekste ‘versierspelletjes’ moeten spelen met deze heren.

De aanpak die de meeste dames toepassen bij mannen met weinig kapitaal werkt niet bij degenen die wel veel geld bezitten.

Dat zegt de Haagse relatiekenner Casanova aan de GFC lifestyleredactie.

“‘Hard to get spelen, push en pull en arrogantie toepassen kunnen een funest effect hebben op welgestelde succesvolle heren”, legt hij uit.

“Een erg rijke man heeft de vrouwen meestal voor het uitkiezen en heeft helemaal geen tijd voor ‘spelletjes’ van vrouwen. Nog minder om achter hen aan te lopen of erger nog te bedelen”.

“Dat doen ‘low value’ mannen die helemaal geen vrouwen kunnen vinden”.

“Het beste advies dat ik aan vrouwen die een extreem kapitaalkrachtige liefdespartner willen hebben kan geven is om veel meer hun best te doen”.

“Zij zullen zelf veel vaker het initiatief moeten nemen. Beter uitgelegd: zij zullen er alles aan moeten doen om deze mannen te versieren want er staan honderden andere vrouwen in de rij om een (bed)relatie met ze aan te gaan”.

“Erg rijke heren hebben vrouwen dus voor het uitkiezen en zullen echt niet als een hondje achter vrouwen aanrennen”, aldus Casanova.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

klm schiphol airport
Lifestyle

Wat kost een last-minute ticket naar Suriname vanuit Nederland?

bruiloft trouwen
Lifestyle

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels: ook Surinaamse Nederlanders overwegen Holland te verlaten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws