• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouwen in Blauwgrond vinden Ramsaran de knapste minister van Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 March 2025 21:00
in Suriname
Ramsaran

De Pertjajah Luhur (PL) is begonnen met hun huis-aan-huiscampagne in aanloop naar de Algemene, Vrije en Geheime Verkiezingen van 25 mei 2025.

Tijdens hun bezoeken in de districten Wanica, Commewijne en Paramaribo kwamen zij veel positieve reacties tegen.

In Lelydorp gaven bewoners aan Uraiqit Ramsaran te herinneren van zijn tijd als minister van Sociale Zaken en Volkshuisvesting, waarbij verschillende verhogingen van de uitkeringen werden doorgevoerd waar zij dankbaar voor waren.

In Blauwgrond en Rainville gaven vrouwen aan dat Ramsaran niet alleen als de knapste minister werd gezien, maar ook als een sociaal bewogen leider die resultaten heeft geboekt in de afgelopen jaren.

Richenel geeft aan dat de LGBT-gemeenschap achter Ramsaran staat, omdat hij niet discrimineert.

“Zijn boodschappen zijn altijd positief en hoopgevend. Hij zegt altijd dat eenieder telt. Zo’n leider hebben wij nodig.”

Bij een stop in Tamanredjo ontmoetten ze mensen in PL-tenue die aangaven voor de PL te kiezen omdat het een sociale partij is.

Ze vertelden dat Ramsaran tijdens zijn ministerschap veel werk had verricht, zonder naar afkomst, ras of geslacht te kijken, en dat hij zich had ingezet om iedereen te helpen.

Irene, een AOV’er, geeft aan dat ze Ramsaran dankbaar is voor de invoering van de Koopkrachtversterking, omdat haar AOV niet voldoende was.

“Ook is onze Basiszorgkaart nu direct voor vier jaar verlengd. Hij heeft de versoepeling ingesteld,” aldus Ricardo, de partner van Irene.

Ramsaran die tevens minister is van Transport, Communicatie en Toerisme in het huidige kabinet, wordt door velen gezien als een nieuw gezicht dat de komende jaren nog meer verandering teweeg kan brengen.

ShareTweetSend

Meer berichten

tarnadi remi
Suriname

Chevron informeert Coroniaanse gemeenschap over booractiviteiten in Blok 5

nms activiteiten
Suriname

NMA inspireert jongeren tijdens educatief milieuprogramma bij PWB Vakantieschool

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws