Een 43-jarige vrouw is dinsdagochtend op de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo overleden nadat zij maandagavond door haar ex-partner werd aangereden op een erf aan de Velperstraat.
De politie van het bureau Geyersvlijt kreeg maandagavond rond 23.30 uur een melding van het ongeval en ging naar de plek voor onderzoek.
Verdachte drukte vrouw met auto tegen muur
Bij aankomst troffen de agenten het slachtoffer A.L. aan. Zij had veel pijn en kon nauwelijks uit haar woorden komen. Met de ambulance werd de gewonde vrouw voor medische hulp naar de Spoedeisende Hulp van het AZP gebracht.
Volgens de 16-jarige dochter S.S. en de 17-jarige zoon R.S. werd hun moeder A.L. veelvuldig door hun vader R.S. mishandeld, waardoor er op een gegeven moment een eind kwam aan de relatie.
Hun moeder was inmiddels acht jaar de buitenvrouw van hun vader geweest, aangezien hij met een andere vrouw samenwoont op een adres in de omgeving van de Kwattaweg.
Ondanks dat hun moeder en vader niet meer samenwoonden werd zij toch nog vaker door hun vader mishandeld.
De dochter vertelde dat haar moeder en vader op die bewuste avond uit waren geweest en toen zij rond 23.00 uur terugkeerden, zij op het erf een woordenwisseling kregen om een televisie.
Haar vader zat al in zijn voertuig om weg te rijden en reed op een bepaald moment haar moeder aan.
De vrouw kwam daarbij tegen de muur van de woning aan en werd vervolgens met de voorijzeren bumper van het voertuig tegen de muur gedrukt. Na de daad verliet haar vader het adres.
Verdachte eerder al opgepakt voor mishandeling
Het moet worden vermeld dat de verdachte R.S. eerder al in verzekering was gesteld voor mishandeling van zijn huidige vrouw waarmee hij samenwoont op een adres in de omgeving van de Kwattaweg.
Het slachtoffer kwam na enkele uren op de Spoedeisende Hulp van het AZP te overlijden.
Omdat het ongeval zich op een perceel heeft voorgedaan, wordt het slachtoffer niet tot een verkeersdode gerekend. Het verdere onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.
Bron: KPS







