• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vp zal persoon met auditieve beperking in dienst nemen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 oktober 2021 11:20
in Nieuws
247856777 398029065329123 8578764535228935019 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Op het kabinet van de vicepresident (vp) in Suriname zal heel binnenkort een persoon met een auditieve beperking in dienst worden genomen.

Vp Ronnie Brunswijk zal zich hiervoor persoonlijk sterk maken, nadat de persoon hem naar een baan vroeg tijdens een beleefdheidsbezoek van een groep doven aan hem, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

Rosita Etnel van de Stichting Surinaamse Doven Belangen (SUDOBE), die de delegatie leidde, is ingenomen met deze toezegging en zegt dat de vicepresident hiermee aantoont zich te bekommeren om de doven.

25-jarige miljonair Mandy begon haar nu succesvol bedrijf met slechts 850 euro spaargeld

SUDOBE heeft de afgelopen periode bezoeken gebracht aan beleidsmakers om aandacht te vragen voor de doelgroep. Aan de vp zijn twee posters overhandigd, waarop informatie voorkomt over de maatschappelijke positie van de doven in Suriname.

Tijdens dit bezoek heeft Brunswijk meegedaan aan een korte sessie over de gebarentaal en moest door middel van gebaren zijn eigen naam spellen.

Etnel is zeer blij met een voorstel van de vp om de stichting in de toekomst te helpen haar diensten uit te breiden naar doven in het binnenland van Suriname.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

wateroverlast regen onweer
Suriname

OWRO waarschuwt voor combinatie springtij en aanhoudende regen zaterdag en zondag

bronto somohardjo en ggb minister soeropawiro
Nieuws

Somohardjo: “Mariënburg heeft eindelijk rust en zekerheid gekregen”

student scholier school
Nieuws

Onderwijscrisis bij NATIN Nickerie: studenten maanden zonder docenten

economie beurs dollar
Suriname

VSB en Financiën voeren overleg over economie en investeringsklimaat

vhp
Suriname

Opportunisten groter gevaar voor VHP dan oppositie waarschuwt Ashwin Ramcharan

Dengue wagen rijdt door Blauwgrond bij start van luchtbespuitingen tegen Chikungunya in Suriname.
Suriname

Luchtbespuitingen tegen Chikungunya officieel van start in Blauwgrond

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws