• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voortvluchtige verdachte ingesloten voor diefstal autoaccu en fiets twee vrouwen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 maart 2021 10:27
in Nieuws
gevangenis cel 2

GFC NIEUWSREDACTIE- De voortvluchtige R.S. (26) is op 1 maart door politieambtenaren van het politiebureau Jarikaba en Wageningen aangehouden.

Twee vrouwen deden afzonderlijk op 16 en 19 november 2020 aangifte van diefstal tegen R.S. op het politiebureau te Nieuw-Nickerie.

Volgens een verklaring van het eerste slachtoffer had zij een autoaccu en andere goederen ter verkoop buiten de winkel uitgestald. Bij sluitingstijd van de zaak vergat ze de goederen weer binnen te plaatsen en merkte de volgende ochtend, bij aanvang van haar werkzaamheden op dat de accu was verdwenen.

Het tweede slachtoffer hield de politie voor dat zij als verkoopster werkzaam is in een winkel in Nickerie. Zoals gewoonlijk liet zij haar fiets die niet op slot was, voor het winkelpand achter. Zij liep steeds naar buiten om te controleren of haar fiets nog op die plek stond. Toen ze voor de laatste keer de controle deed, zag zij haar fiets niet meer.

Na een ingesteld onderzoek door de politieambtenaren was op camerabeelden te zien dat R.S. de verdachte is. Hij werd meermalen opgespoord, zonder het gewenste resultaat. Na bekomen informatie dat de verdachte zich te Wayambo schuilhield, werd hij op 1 maart opgespoord en aangehouden.

De verdachte heeft toegegeven het rijwiel en de accu te hebben weggenomen. De accu heeft hij verkocht aan een onbekende persoon in Paramaribo en het rijwiel aan iemand in Nickerie. Aan de opsporing van de koper van het rijwiel wordt er gewerkt.

Mis dit niet:

Rookoverlast in Suriname leidt tot oproep aan Nederlandse toeristen om weg te blijven

‘Surinamers met Amerikaanse green card moeten spaargeld bij Surinaamse banken melden’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname dreigt toeristen te verliezen door aanhoudende rookoverlast.
Nederland

Rookoverlast in Suriname leidt tot oproep aan Nederlandse toeristen om weg te blijven

dsb de surinaamsche bank suriname paramaribo
Lifestyle

‘Surinamers met Amerikaanse green card moeten spaargeld bij Surinaamse banken melden’

Modernisering lerarenopleiding en praktijkervaring centraal bij IOL
Suriname

Currie: IOL moet uitgroeien tot moderne en toekomstgerichte lerarenopleiding

Blue Wave versterkt bedrijfsvoering van vijftig lokale ondernemingen
Suriname

Vijftig Surinaamse bedrijven ronden Blue Wave Supplier Development Program succesvol af

palmentuin 1 scaled
Suriname

Palmentuin in Paramaribo krijgt grote opknapbeurt en moet in februari weer open

Lichaam met meerdere verwondingen aangetroffen.
Suriname

Politie Groningen trof manspersoon met verwondingen langs de weg aan, mogelijk misdrijf

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws