• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voor het eerst buurtmanager in Moengo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 augustus 2022 05:00
in Nieuws
politie kps

GFC NIEUWSREDACTIE- Brigadier Clerence Sedoc is sinds 1 november 2008 werkzaam bij het Korps Politie Suriname en is nu aangesteld als buurtmanager in Moengo.

In 2019 had hij de behoefte om de buurtmanager training te volgen die hij met succes heeft afgerond.

Na te zijn gescreend werd hij voorgedragen door het Korps als eerste buurtmanager in het ressort Moengo.

Buurtmanagers moeten onder meer ervoor zorgen dat de relatie tussen politie en burgerij wordt hersteld.

Ook het proberen te verminderen van inbraken, evenals het optreden als bemiddelaar bij burenconflicten, het optreden tegen nachtelijke burenoverlast en geluidsoverlast die verboden is conform de algemene plaatselijke verordening is een taak die voor hen is weggelegd.

Buurtmanager Sedoc wilt samen met de gemeenschap, de bestuursdienst en andere ketenpartners, problemen helpen oplossen om de omgeving weer zoveel mogelijk leefbaar te maken voor de gemeenschap.

Als uitdaging ziet hij de vroege schoolverlaters, de hangjongeren voor de winkels, en zij die zich bezighouden met drugspraktijken.

Met de beperkte middelen wil hij samen met de burgermoeder Olivia Dominie uitkijken naar instanties om deze jongeren te begeleiden.

Mis dit niet:

Zesde Agrarische Telling brengt regionale verschillen in landbouwsector scherp in beeld

Suriname begint breed overleg over economie, diversificatie en ontwikkeling tot 2050

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Statistiekrapport biedt basis voor gerichter landbouwbeleid en betere ondersteuning van boeren.
Suriname

Zesde Agrarische Telling brengt regionale verschillen in landbouwsector scherp in beeld

Vertegenwoordiger UNDP Suriname, Katy Thompson, in gesprek met econoom Karl Eckhorst. Rechts Harry Dorinnie, Deputy Governor and Director of Monetary Affairs CBvS.
Suriname

Suriname begint breed overleg over economie, diversificatie en ontwikkeling tot 2050

Staatsziekenfonds
Suriname

SZF: Geen conflict met tandartspraktijk, verzekerden worden begeleid naar nieuwe tandarts

VSB wil transparant beheer van olie-inkomsten.
Suriname

Bedrijfsleven pleit voor snelle operationalisering van Suriname Sovereign Wealth Fund

suriname grens albina frans guyana
Suriname

VSB: Grensprotocol met Frankrijk vraagt om zorgvuldige afweging en stevige waarborgen

Mercy Chinwo bracht een beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons en nodigde haar uit voor het gospelconcert in Suriname. Foto: CDS
Entertainment

Nigeriaanse gospelzangeres Mercy Chinwo brengt bezoek aan president Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws