• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Volk verdient beter dan politici die alleen geïnteresseerd zijn in macht en eigenbelang

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
21 februari 2024 03:00
in Opinie
GFC. Nieuws uit Suriname

OPINIE – In de politieke arena van Suriname lijkt het vaak alsof de belangen van het volk ondergeschikt zijn aan de persoonlijke ambities van politici.

Het is een trieste realiteit die zich telkens weer herhaalt, waarbij verkiezingscampagnes worden gedomineerd door loze beloften en retoriek die zelden worden nagekomen.

Het wordt hoog tijd dat het Surinaamse volk kritischer kijkt naar de achtergrond van politici en zich niet langer laat misleiden door lege woorden.

Een van de meest verontrustende trends in de Surinaamse politiek is de focus van politici op macht en eigenbelang, in plaats van op het welzijn van de bevolking.

We zien politici die hun positie gebruiken om zichzelf te verrijken, terwijl grote delen van de bevolking worstelen met armoede en gebrek aan basisvoorzieningen.

Deze zelfzuchtige houding heeft geleid tot een diepgeworteld wantrouwen jegens de politieke klasse en een gevoel van onrechtvaardigheid onder het volk.

Het is daarom cruciaal dat het Surinaamse volk zich bewust wordt van de daden en beslissingen van politici, in plaats van zich te laten verblinden door mooie beloften tijdens verkiezingscampagnes.

Het track record van politici moet worden beoordeeld op basis van concrete acties die zij hebben ondernomen om de levens van de bevolking te verbeteren, niet op basis van holle retoriek die vaak wordt gebruikt om stemmen te winnen.

Bovendien moeten Surinaamse kiezers zich bewust worden van de kracht van hun stem. Door hun stem bewust uit te brengen en te kiezen voor integere en betrouwbare leiders, kunnen zij een verschil maken in de toekomst van hun land.

Het is tijd voor een nieuwe benadering van politiek, waarbij het welzijn van het volk centraal staat en waarbij politici verantwoordelijk worden gehouden voor hun daden.

Het volk van Suriname verdient beter dan politici die alleen geïnteresseerd zijn in macht en eigenbelang. Het is aan de bevolking om op te staan ​​en te eisen dat hun leiders hen dienen in plaats van zichzelf.

Alleen door kritisch te kijken naar het track record van politici en hen ter verantwoording te roepen voor hun daden, kunnen we een politiek systeem creëren dat het Surinaamse volk daadwerkelijk vertegenwoordigt en dient.

Ben M.D.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Feest
Opinie

Miljoenen voor feestjes terwijl onderwijs en zorg afbrokkelen

dirk currie
Opinie

Quickscan of schijnscan? Minister Curie speelt rechter en jury

Dollars USD
Opinie

De grote farce: arm op papier, rijk in de praktijk

vrouw dame senior oud selfie telefoon
Column

Surinaamse oudere vrouwen claimen hun recht op geluk door relaties met jonge mannen

suriname rivier paramaribo meerzorg commewijne korjaal boot
Column

Waar in Suriname voelen mensen zich het meest gelukkig?

geld euro witwassen money laundering
Opinie

Het mysterie van de €19,5 miljoen: Als Nederland optreedt, waarom blijft Suriname dan zwijgen?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws