• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voetballer Quincy Promes vervolgd voor smokkel van meer dan 1300 kilo cocaïne

P. Peterson door P. Peterson
30 mei 2023 14:58
in Nieuws
promes quincy

GFC NIEUWSREDACTIE- Voetballer Quincy Promes wordt vervolgd voor de smokkel van meer dan 1300 kilo cocaïne, zo bevestigt het Openbaar Ministerie na berichtgeving in Het Parool.

Het OM meldt dat er twee partijen drugs werden onderschept in de haven van Antwerpen, elk met een gewicht van ongeveer 650 en 713 kilo.

De straatwaarde van de drugs in Amsterdam zou destijds zo’n 75 miljoen euro hebben bedragen. Promes, voormalig speler van Ajax en het Nederlands elftal, werd eerder al verdacht van betrokkenheid bij drugshandel en deelname aan een criminele organisatie.

Hij zal maandag bij de regiezitting betrokken zijn, tenzij hij ervoor kiest om via een gemachtigde advocaat te handelen. Daarnaast wordt Promes ook beschuldigd van zware mishandeling, waarbij hij zijn neef in de knie zou hebben gestoken tijdens een familiefeest.

Promes heeft deze beschuldiging altijd ontkend, maar in afgeluisterde telefoongesprekken heeft hij de steekpartij naar verluidt bekend. De rechtbank zal ook deze zaak maandag behandelen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw werken horeca restaurant bediende
Lifestyle

Consumenten willen taalregels voor horeca na klachten over nieuw restaurant

Korps Politie Suriname opent inschrijving voor nieuwe opleiding tot aspirant agent.
Suriname

Politie start werving voor nieuwe lichting agenten, inschrijving geopend

KPS kookteam
Lifestyle

Politie Suriname sleept tweede plaats binnen bij kookwedstrijd

bejaard ouderen senior man vrouw oud
Lifestyle

Discotheek voor bejaarden in Suriname moet liefde en contact stimuleren

Kamervoorzitter Thom van Campen in gesprek met president Jennifer Simons tijdens officieel bezoek aan Suriname.
Nederland

Kamervoorzitter Van Campen op bezoek bij president Simons, focus op samenwerking

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436126
Suriname

Vaccinatieweek van start in Suriname met nadruk op inhaalvaccinaties

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws