• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Visser “Pang” vermist na overboord vallen bij monding Marowijne rivier

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 maart 2025 17:00
in Suriname
suriname rivier 696x392 1

De 40-jarige visser A.E., beter bekend als “Pang”, is vermoedelijk in de avond van donderdag 27 maart 2025 overboord gevallen bij Double High Bush, nabij de monding van de Marowijne rivier.

Op vrijdag 28 maart meldde de 35-jarige kapitein D.R., samen met vier bemanningsleden, het incident op het politiebureau Nieuw Amsterdam.

Hij verklaarde dat er zes bemanningsleden aan boord waren, waaronder het slachtoffer. Op een bepaald moment werd hij door visser A. op de hoogte gebracht dat “Pang” niet meer op het vaartuig was, meldt het Korps Politie Suriname vandaag.

Een zoektocht met behulp van andere vissers in de omgeving leverde geen resultaat op, waarna werd besloten aangifte te doen bij het dichtstbijzijnde politiebureau.

Uit het voorlopig politieonderzoek blijkt dat op het moment van verdwijning de kapitein, het slachtoffer en drie andere bemanningsleden aan het rusten waren, terwijl het vaartuig werd bestuurd door visser A.

Op een bepaald moment werd de kapitein gewekt omdat de waterpomp los was geraakt. Nadat hij dit had hersteld en het stuur had overgenomen, begaf visser A. zich naar de rustruimte, waar hij ontdekte dat A.E. nergens te bekennen was.

De bemanningsleden hebben geen idee op welk moment “Pang” van het vaartuig is verdwenen.

Medewerkers van de Forensische Opsporing (F.O.) hebben het schip onderzocht, waarna de politie het vaartuig in beslag heeft genomen in het kader van het onderzoek.

Mis dit niet:

Wereldbank pleit voor versterking skills-systeem Suriname: samenwerking overheid, onderwijs en bedrijfsleven cruciaal

Bedrijfsleven waarschuwt voor knelpunten distributieverkeer in Albina

De zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten voor verder onderzoek.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe aanpak voor vaardighedenontwikkeling moet banen creëren voor Surinamers
Suriname

Wereldbank pleit voor versterking skills-systeem Suriname: samenwerking overheid, onderwijs en bedrijfsleven cruciaal

Leveranciers ervaren dagelijkse logistieke obstakels.
Suriname

Bedrijfsleven waarschuwt voor knelpunten distributieverkeer in Albina

Monorath en Pisas bekrachtigen bilaterale samenwerking op justitiegebied
Suriname

Suriname en Curaçao verdiepen samenwerking voor modernisering justitiële jeugdzorg

klm vliegtuig schiphol
Lifestyle

‘Reis naar Suriname financieren met voorschot op bijstandsuitkering is mogelijk’

KPS zet stap vooruit met directe uitreiking van bevorderingsbeschikkingen
Suriname

Ruim 250 politieambtenaren bevorderd, beschikking voor het eerst direct uitgereikt

centrum paramaribo stad
Suriname

SGES: UNESCO-waarschuwing moet keerpunt zijn voor behoud historische binnenstad Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws