• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vijf mannen met maskers en breekwerktuigen door politie klemgereden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 november 2024 15:59
in Suriname
Zwaailicht politie

Overlijden arrestant in OT-cel: onderzoek loopt, politie handelde volgens protocol.

Een routinecontrole op de Indira Gandhiweg nam een onverwachte wending toen de politie tijdens een achtervolging een voertuig klemreed.

Bij de doorzoeking van het voertuig troffen agenten maskers, handschoenen en breekwerktuigen aan. Op basis van deze vondsten werden de vijf mannen in het voertuig aangehouden voor verder onderzoek.

De politie vermoedt dat de aangetroffen spullen mogelijk bestemd waren voor criminele activiteiten. Het onderzoek naar de achtergrond en intenties van de verdachten wordt momenteel met grote zorgvuldigheid uitgevoerd.

De aanhouding vond plaats nadat het voertuig betrokken was bij een verkeersovertreding op de Indira Gandhiweg. Tijdens een snelheidscontrole negeerde de bestuurder een stopteken van de politie en reed met hoge snelheid door. Dit leidde tot een achtervolging, waarna het voertuig uiteindelijk door de politie werd klemgereden.

Naast de vondst van de verdachte voorwerpen bleek de bestuurder zich eerder schuldig te hebben gemaakt aan diverse verkeersovertredingen.

Het voertuig is in beslag genomen en de politie zet het onderzoek voort om te achterhalen of de verdachten betrokken zijn bij andere strafbare feiten.

Deze actie maakte deel uit van een snelheidscontrole in het kader van het jaarafsluitingsplan van Regio Midden. Tijdens de controle werden ook 10 rijbewijzen ingevorderd van bestuurders die de maximumsnelheid aanzienlijk hadden overschreden. De hoogste gemeten snelheid bedroeg 131 km/u, ruim boven de toegestane limiet.

De politie benadrukt dat dergelijke controles noodzakelijk zijn om zowel de verkeersveiligheid te verbeteren als criminele activiteiten op te sporen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

case ge
Suriname

Lancering educatieve publicatie over slavernijverleden in Paramaribo

Delano Landvreugd geïnstalleerd als president-commissaris van Maritieme Autoriteit Suriname
Suriname

Nieuwe Raad van Commissarissen MAS wil extra inkomsten uit olie- en gassector

gevangenis celstraf
Suriname

Voormalig CBvS-governor opgenomen in ziekenboeg van CPI Santo Boma

robert van trikt 419817 PfXvrLGP
Suriname

Politie haalt Van Trikt op voor resterende gevangenisstraf

censusmateriuaal
Suriname

ABS doneert Censusmaterialen aan scholen en ministeries

jarbandhan 1
Suriname

UMA: Verdraaiing woorden Jarbandhan ondermijnt zuiver parlementair debat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws