• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

VHP en de president van Suriname worden onterecht meegesleept in zedendelictzaak Hakrinbank

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 april 2022 13:12 - Geüpdatet op 7 juni 2022 03:32
in Nieuws
hand 984170 1280

INGEZONDEN– De hoofdredactie van het Surinaams dagblad de Ware Tijd heeft in haar redactioneel artikel van 21 april commentaar gegeven op de trage aanpak van de zaak, waarbij de algemeen directeur van de Hakrinbank wordt beschuldigd van seksueel molest.

Het verbaast ons ten zeerste dat de hoofdredactie van de Ware Tijd de VHP en de president van de Republiek Suriname, met de haren erbij heeft gesleept in deze onsmakelijke zaak.

De VHP is een partij van wet en recht, derhalve erkent zij dat elke vorm van molest dan wel grensoverschrijdend gedrag op de werkvloer onacceptabel is.

De VHP-fractie heeft geen standpunt ingenomen in deze kwestie omdat deze zaak al geruime tijd ligt bij het Openbaar ministerie. Elke inmenging inzake de opsporing en de vervolging en in zaken bij de rechter aanhangig, is verboden.

De VHP laat in haar politiek leiden door staatkundige beginselen, dus ze houdt zich aan de grondwet.

Het Openbaar ministerie en de rechterlijke macht zijn belast met strafzaken en zij bepalen wanneer een zaak moet voorgaan en niet de uitvoerende macht of de wetgevende macht.

Van president Santokhi is bekend dat hij een man is van recht en wet en dat hij zich altijd op het standpunt stelt dat de uitvoerende macht nimmer mag zitten op de stoel van de rechterlijke macht.

Vermeldenswaard is dat 3 DNA-leden van de VHP te weten, Henk Aviankoi, Rajendre Debie en Cheryl Dijksteel, uit eigen beweging op de lijst van een openbrief getekend hebben, die op 9 april gestuurd is naar de PG.

Het is onacceptabel dat de hoofdredactie van de DWT ongefundeerd de VHP en de president van Republiek Suriname op een negatieve manier heeft bejegend. Dit is helemaal uit den boze.

We betreuren het ten zeerste dat de hoofdredactie van DWT getracht heeft, middels een misleidend artikel het volk op het verkeerde been te zetten. Wat DWT hiermee wil bereiken, laten we het over aan de hoofdredactie van DWT.

VHP

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld euro suriname
Lifestyle

Nieuwe trend: Nederlanders laten familie in Suriname denken dat ze minder geld hebben

geld dollar
Suriname

Berichten over meervoudige inkomsten VHP-DNA-lid zorgen voor discussie

SIG Jaguar
Suriname

Regionale autoriteiten bundelen krachten tegen wildlifecriminaliteit in Suriname

gat in brug parakreek
Suriname

Zwaar transport verboden op Parakreekbrug wegens instortingsgevaar

klm schiphol airport
Lifestyle

Emigratie naar Suriname blijkt voor veel Nederlanders niet definitief

gitaar muziek instrumenten
Suriname

Leerlingen missen geschikte lokalen voor muziek- en beeldende lessen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws