• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verwarring over Bennie Miranda als woordvoerder van de VHP

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 juli 2024 11:46
in Suriname
bennie miranda

Er is momenteel grote verwarring ontstaan rondom de status van Bennie Miranda als woordvoerder van de Vooruitstrevende Hervormings Partij (VHP).

De afgelopen dagen zijn er berichten op social media verschenen waarin wordt gesteld dat Miranda niet langer woordvoerder is van de VHP. Miranda zelf heeft deze berichten echter steeds ontkend.

De situatie escaleerde verder toen de Facebookpagina ‘VHP Mediacommissie’ vandaag de volgende mededeling publiceerde:

“??????????: ?????? ??????? ???? ?????? ????????? ??? ?? ???

Beste VHP-leden,

Wij wensen u te informeren dat de heer Bennie Miranda per 15 juli 2024 geen deel meer uitmaakt van de structuren van de VHP. Tevens is Bennie Miranda niet langer woordvoerder van de VHP. Alle uitspraken en standpunten die Bennie Miranda vanaf heden doet, zijn op persoonlijke titel en komen geheel voor zijn eigen rekening.
Wij distantiëren ons van alle uitspraken die de heer Miranda in de toekomst namens de VHP zal doen. Mocht hij desondanks namens de partij spreken, dan benadrukken wij dat deze uitlatingen niet de standpunten van de VHP weerspiegelen.
Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

VHP Media Commissie”

De leiding van de VHP heeft eerder aangegeven dat deze Facebookpagina nep is en dat de partij slechts één officiële Facebookpagina heeft: ‘Vooruitstrevende Hervormings Partij – VHP’.

Desondanks blijft er veel verwarring bestaan, aangezien de partijleiding de geruchten over Miranda niet heeft tegengesproken en er geen officieel bericht naar de media is gestuurd.

Enkele prominente leden binnen de VHP geven aan niet op de hoogte te zijn van het feit dat Miranda geen woordvoerder meer is.

Miranda trad nog geen twee maanden geleden toe tot de VHP, nadat hij de BEP verruilde voor deze organisatie. Voorheen was hij verbonden aan de NDP en later de ABOP.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Afval in trenzen
Lifestyle

Nederlanders geschokt door beelden van afval en verstopte afwatering in Suriname

Bacterien
Gezondheid

Vrees voor ziekten door groene aanslag op straat in Rainville

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437473
Suriname

Voetballegende Edgar Davids brengt beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons

aswhin adhin verkiezing debat
Nederland

Nederlandse waarnemer prijst visie, intelligentie en uitstraling van DNA- voorzitter Adhin

crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2
Suriname

Leerkracht zou drugskoekjes aan minderjarige hebben gegeven

koniki anti corruptie seminair
Suriname

Binnenlandse Zaken organiseert anticorruptieseminar voor leidinggevenden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws