• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verhoging tarieven energie en water zal regering Santokhi geen goed doen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2021 09:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:04
in Nieuws
donkere wolken

INGEZONDEN– Het verhogen van de energie – en watertarieven zal mogelijk het einde betekenen voor de huidige regering Santokhi.

Momenteel leeft reeds 60% van de samenleving onder de armoedegrens. Dagelijks komen er nog meer mensen bij die het financieel niet meer redden.

De bedrijven die door faillissement zo nodig de deuren moeten sluiten en hun personeel zonder enige voorziening op straat zetten, nemen in aantal toe.

Door de tarieven voor energie en water verder te verhogen, zullen ook alle prijzen in andere sectoren omhoog gaan; een zware spin-off-effect dat de regering liever niet wenst.

De consument zal niet enkel met een verhoging van de energie en watertarieven geconfronteerd worden, maar ook met een verdere verarming die in de verre toekomst niet te overzien zal zijn.

De regering zal hierdoor de samenleving niet uit haar benarde positie bevrijden, maar ze juist van de wal in de sloot helpen.

Een verdere verhoging op de energie – en watertarieven zal de onrust binnen de samenleving verder aanwakkeren en resulteren in massale protestacties en burgerlijke ongehoorzaamheid.

De regering is gewaarschuwd!

Mis dit niet:

Bewoners Noord- Paramaribo woedend over lege durotanks en opnieuw geen water

‘In Nederland medisch afgekeurd, maar in Suriname werken ze gewoon door’

Orlando Sallons

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar [email protected]

BEKIJK OOK: Economisch zal het nog slecht gaan met Suriname

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Inwoners in het noorden van Paramaribo wederom gedupeerd door storing SWM. Illustratiefoto
Suriname

Bewoners Noord- Paramaribo woedend over lege durotanks en opnieuw geen water

Nederlandse arbeidsongeschiktheidsuitkering en werken in Suriname: waar ligt de grens tussen toegestaan werk en verborgen inkomsten?
Lifestyle

‘In Nederland medisch afgekeurd, maar in Suriname werken ze gewoon door’

President Simons opent eerste Heritage Month in Palmentuin
Suriname

Eerste nationale Heritage Month Suriname officieel van start

Jong talent schittert tijdens dans- en drumoptreden in Beatrixtheater
Suriname

KIBII Foundation en Stichting Kracht voor de Toekomst investeren in jeugd en cultuur

Nicolas de Lacoste eerder dit jaar tijdens een bezoek aan stg. Mulokot
Suriname

Vertrekkend Franse ambassadeur blikt terug op vier jaar samenwerking en pleit voor ratificatie grensprotocol

Illustratiefoto.
Suriname

Ministerie van Financiën ontkent betalingsachterstanden voor arrestantenvoeding

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws