• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verhoging tarieven energie en water zal regering Santokhi geen goed doen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 maart 2021 09:00 - Geüpdatet op 2 juni 2022 10:04
in Nieuws
donkere wolken

INGEZONDEN– Het verhogen van de energie – en watertarieven zal mogelijk het einde betekenen voor de huidige regering Santokhi.

Momenteel leeft reeds 60% van de samenleving onder de armoedegrens. Dagelijks komen er nog meer mensen bij die het financieel niet meer redden.

De bedrijven die door faillissement zo nodig de deuren moeten sluiten en hun personeel zonder enige voorziening op straat zetten, nemen in aantal toe.

Door de tarieven voor energie en water verder te verhogen, zullen ook alle prijzen in andere sectoren omhoog gaan; een zware spin-off-effect dat de regering liever niet wenst.

De consument zal niet enkel met een verhoging van de energie en watertarieven geconfronteerd worden, maar ook met een verdere verarming die in de verre toekomst niet te overzien zal zijn.

De regering zal hierdoor de samenleving niet uit haar benarde positie bevrijden, maar ze juist van de wal in de sloot helpen.

Een verdere verhoging op de energie – en watertarieven zal de onrust binnen de samenleving verder aanwakkeren en resulteren in massale protestacties en burgerlijke ongehoorzaamheid.

De regering is gewaarschuwd!

Orlando Sallons

Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud. Wenst ook u een ingezonden stuk te publiceren? Mail dit naar redactiegfc@gmail.com

BEKIJK OOK: Economisch zal het nog slecht gaan met Suriname

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Zonne energie project
Suriname

Zonneproject brengt hoop en ontwikkeling naar Boven-Suriname

Zwaailicht politie
Suriname

Tieners opgepakt na brute beroving langs Indira Gandhiweg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436602
Suriname

Celos slaat alarm over tekort aan landbouwonderzoekers

wateroverlast
Suriname

Structurele aanpak wateroverlast in Wanica Centrum van start

brunswijk simons
Suriname

Megablok NDP en VHP kan Brunswijk en Rusland keihard buitenspel zetten

Kaarsen
Suriname

Tragisch incident eist leven bij Zhi Jhin mijn

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws