• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verdere uitwerking projecten besproken tijdens bezoek Rutte

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 september 2022 03:26
in Nieuws
Minister van Buitenlandse Zaken van Nederland Z.E. Wopke Hoekstra en ramdin

GFC NIEUWSREDACTIE- Tijdens de 77e zitting van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties heeft minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) van Suriname een overleg gehad met de minister van Buitenlandse Zaken van Nederland, Wopke Hoekstra.

Het onderhoud richtte zich op het verder verdiepen van de bilaterale relatie tussen beide landen. Ramdin benadrukte dat het bezoek van de Nederlandse premier Mark Rutte ongetwijfeld een verdere impuls zal geven aan de dynamische relatie tussen Suriname en Nederland.

Beide ministers gingen in op de recente ontwikkelingen rondom de visumproblematiek en restantmiddelen.

Daarnaast kwamen diverse onderwerpen aan de orde waaronder de energie-ontwikkeling voor wat betreft olie en gas, het belang van efficiënt watergebruik voor wereldwijde voedselvoorziening, de Caribische landen van het Koninkrijk die deel hebben genomen aan de diverse activiteiten tijdens de high-level week, onderwijs, vrouwelijk leiderschap en Small Island Developing States (SIDS).

Ook hebben de ministers van gedachten gewisseld over ontmoetingen met regionale collega’s en met VN-instanties.

Tijdens de ontmoeting is tenslotte afgesproken om in de komende weken heel nadrukkelijk na te gaan op welke wijze projecten die tijdens het bezoek van minister-president Rutte zijn besproken af te kunnen ronden conform een besproken tijdslijn.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Shashi Roopram
Nederland

Shashi Roopram: Immigranten moeten zich aanpassen aan Nederland, niet andersom

[Aggregator] Downloaded image for imported item #426049
Suriname

Waarom duidelijke afspraken over drones nodig zijn voor veiligheid in Surinaams luchtruim

jerrol pawiroredjo nps
Suriname

NPS benadrukt rechtsstatelijke zorgvuldigheid bij hervorming OM en Rechterlijke Macht

Unie van Assertieve Vakbonden
Suriname

Unie van Assertieve Vakbonden heeft geen boodschap aan waarschuwing Jordan

Shyamkoemar Santoe
Suriname

Nieuwe directeur wil Surzwam weer gezond maken

simons
Suriname

Anita Yorks roept volk op niet mee te gaan in stakingen tegen Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws