• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verdachte gearresteerd in cocaïnezaak met bierblikken

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 november 2024 19:29
in Suriname
bierblikken

Op vrijdag 22 november heeft de Narcotica Brigade een succesvolle aanhouding verricht op een adres in Paramaribo.

De verdachte, R.A., werd opgespoord en gearresteerd rond 13.00 uur, nadat hij zich daar had schuilgehouden.

R.A. wordt ervan verdacht op donderdag 21 november een doos met bierblikken en versnaperingen te hebben aangeboden voor verzending bij een postbedrijf in Paramaribo.

Tijdens een routinecontrole werden in vier blikken bier cocaïnepakketten aangetroffen. In totaal ging het om een bruto gewicht van 939 gram, dat onmiddellijk in beslag is genomen.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.

De politie zet haar onderzoek in deze zaak voort en benadrukt dat dergelijke controles onverminderd zullen doorgaan om drugstransporten via postverzending tegen te gaan.

Voor tips en verdachte situaties kunnen burgers contact opnemen met de Narcotica Brigade of bellen naar het alarmnummer 115.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

swm
Suriname

Inwoners Paramaribo spreken van oneerlijk systeem bij wateraansluitingen

maurice de hond
Suriname

VHP-aanhangers verwachten sterke winst bij peiling van Maurice de Hond

Adhin De Mos
Nederland

Adhin-zaak vergelijkbaar met jarenlange rechtszaak Nederlandse bestuurder Richard de Mos, zegt analist

Bronto Somohardjo
Suriname

VHP zoekt strategie hoe om te gaan met vlijmscherpe debatstijl van Bronto Somohardjo

maersk haven schepen container vracht
Suriname

Maersk schrapt banen: wat betekent dit voor Suriname?

Regionaal Ziekenhuis Wanica viert zesjarig bestaan met voorlichting over hypertensie en diabetes
Gezondheid

Regionaal Ziekenhuis Wanica bestaat zes jaar en richt zich op uitbreiding zorg

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws