• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verdachte die schoten lost tijdens feestje aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 oktober 2024 15:00
in Suriname
Handboeien arrest gevangenis

De 42-jarige verdachte, J.N., is door leden van het Quick Response Team (QRT) in de omgeving van de De Boerbuitenweg aangehouden.

De politie van Munder kreeg de melding van een schietincident en deed de plek aan voor onderzoek. Bij aankomst was de verdachte reeds door het QRT aangehouden en overgedragen aan de politie van Munder.

Uit het voorlopig onderzoek van de politie is naar voren gekomen dat twee feestgangers een woordenwisseling kregen met elkaar, waarbij de verdachte J.N. probeerde om beide feestgangers te kalmeren.

Aangezien de mannen geen gehoor hieraan gaven, liep de verdachte zijn woning binnen, haalde zijn vuurwapen en loste daarbij drie schoten zonder het gewenste resultaat.

Een broer en een buurman probeerde de verdachte tot rust te brengen. Na enige tijd stapte J.N. naar zijn buurman om hem om vergiffenis te vragen voor hetgeen zich had voorgedaan.

Zijn broer R.N., die dacht dat zijn jongere broer J.N. zijn buurman om rekenschap vroeg, sloeg de verdachte met een scherp voorwerp op zijn hoofd. Hierdoor gingen de twee broers elkaar te lijf, maar werden door omstanders uit elkaar gehaald.

Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor.

J.N. bedreigde zijn broer met de dood, toen hij de plek verliet. De politie werd ingeschakeld en werd het wapen waarmee er geschoten is hangende het onderzoek in beslag genomen.

Mis dit niet:

Vp Rusland luistert naar noden van Saramaccaanse gemeenschap in Boven-Suriname

RGM ondersteunt onderwijs in Brokopondo met gymmatten

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte J.M. door de politie in verzekering gesteld..

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Oriëntatiebezoek moet basis vormen voor betere samenwerking.
Suriname

Vp Rusland luistert naar noden van Saramaccaanse gemeenschap in Boven-Suriname

MULO Brokopondo ontvangt broodnodige materialen voor lichamelijke opvoeding
Suriname

RGM ondersteunt onderwijs in Brokopondo met gymmatten

surinam airways airbus 340 schiphol amsterdam airport scaled
Suriname

SLM redden vereist harde keuzes over politiek, management en geld

Initiatief biedt ouders en onderwijsprofessionals praktische ondersteuning.
Suriname

Gratis online leerplatform voor dyslexie gelanceerd in Suriname

LBO-B-geslaagden krijgen nieuwe route naar opleiding tot leerkracht.
Suriname

Voorbereidend Jaar keert terug bij Pedagogische Instituten vanaf schooljaar 2026-2027

Sinds zaterdagavond ontbreekt ieder spoor.
Nederland

Vermissing Nederlandse filmproducent Rodney Leysner leidt tot dringende oproep

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws