• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Tragisch jachtincident te Casipora: man komt om het leven, schutter aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 mei 2025 10:30
in Suriname
Toyota Crown en Volkswagen Amarok botsen frontaal op Melkweg.

Toyota Crown en Volkswagen Amarok botsen frontaal op Melkweg.

Op woensdag 30 april omstreeks 23.00 uur werd de politiecontrolepost te Redi Doti benaderd door enkele mannen met een verontrustende melding: een dodelijk schietincident in het Casipora-gebied tijdens een jachtpartij.

De politie van Redi Doti startte onmiddellijk een onderzoek ter plaatse.

Uit het voorlopig onderzoek is gebleken dat de groep mannen zich in een pick-up door het bosgebied verplaatste voor jachtactiviteiten.

Volgens één van de betrokkenen rende de groep het bos in nadat zij iets zagen bewegen.

De schutter verklaarde dat hij schoot op wat hij beschouwde als een reflecterend paar ogen — vermoedelijk wild. Na het schot ontdekte hij tot zijn ontzetting dat hij per ongeluk een mede-jager had geraakt.

Vanwege de gebrekkige telefonische bereikbaarheid in het gebied besloot de groep zich op te splitsen: één persoon bleef bij het slachtoffer, terwijl de anderen naar de politiecontrolepost reden om hulp in te schakelen.

De politie schakelde direct een ambulance in, maar bij aankomst bleek het slachtoffer reeds te zijn overleden. Een arts stelde officieel de dood vast. Het betrokken jachtgeweer is in beslag genomen in het kader van de strafvordering.

De vermoedelijke schutter werd ter plaatse aangehouden en overgebracht naar het politiebureau Paranam. Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld. Het stoffelijk overschot is eveneens in beslag genomen voor nader onderzoek.

Mis dit niet:

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Het onderzoek in deze zaak duurt voort.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Productiestation Meerzorg getroffen.
Suriname

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

64-jarige arrestant sterft natuurlijke dood in cellenhuis politiebureau Centrum
Suriname

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Kamer vraagt duidelijkheid over veiligheid, gestrande reizigers en hervatting verbinding.
Suriname

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Minister Mike Noersalim ontvangt de Filipijnse ambassadeur Patrick John voor overleg over landbouw, visserij en technologische samenwerking. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Filipijnen verkennen samenwerking in rijst, visserij en kokosindustrie

S.S. bezwijkt aan verwondingen na val met bromfiets.
Suriname

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws