• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tot nader order geen grondhuur betalingen in Suriname wegens tarievenaanpassing

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 november 2023 15:33
in Suriname
huizen woning huis 730x430 1

In een opmerkelijke aankondiging heeft het Domeinkantoor in Suriname bekendgemaakt dat er tot nader order geen grondhuur (canon) betalingen mogelijk zijn, vanwege een geplande tarievenaanpassing.

Deze mededeling, die prominent is aangeplakt bij het Domeinkantoor, heeft echter bezorgdheid en kritiek gewekt in de samenleving.

Volgens de bekendmaking kunnen burgers in 2024 weer langs komen voor verdere informatie over de nieuwe tarieven. Deze onverwachte ontwikkeling heeft echter geleid tot zorgen en vragen van critici over de financiële lasten die de regering onder leiding van President Chan Santokhi op het volk lijkt te leggen.

Critici uiten hun bezorgdheid over de mogelijkheid van verdere tariefverhogingen en vragen zich af in hoeverre de huidige regering bereid is om het volk financieel te belasten. De vrees heerst dat deze maatregelen een negatieve impact zullen hebben op het dagelijks leven van de bevolking, met name degenen die al te kampen hebben met economische uitdagingen.

Er wordt beweerd dat de regering financiële middelen lijkt te reserveren voor grootschalige projecten, terwijl critici betwijfelen of deze investeringen daadwerkelijk ten goede zullen komen aan de bredere bevolking. De oproep van critici aan het volk is duidelijk: zich voorbereiden op mogelijke financiële uitdagingen in de nabije toekomst.

Sommigen gaan zelfs zo ver om te beweren dat de strategie van de huidige regering vergelijkbaar is met de tactieken van Stalin, waarbij het volk financieel wordt “kaalgeplukt” om de ambities van de heersende macht te financieren. Deze vergelijkingen versterken de zorgen onder de bevolking over de impact van beleidsbeslissingen op hun welzijn.

Of het volk in staat zal zijn om de benodigde middelen te verkrijgen voor basisbehoeften zoals voedsel en medicijnen, lijkt voor critici van ondergeschikt belang te zijn in het licht van de aangekondigde tarievenaanpassingen.

De roep om transparantie en een eerlijk financieel beleid klinkt luider dan ooit in Suriname, terwijl het volk zich voorbereidt op onzekere tijden in de nasleep van deze aankondiging.

De situatie blijft zich ontwikkelen, en het volk kijkt met argusogen naar de stappen die de regering zal nemen in de komende periode.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegen reizen
Lifestyle

Surinamers riskeren Europees inreisverbod bij schijnhuwelijk

regionaal ziekenhuis rzw
Suriname

Minister Misiekaba wil af van ‘wurgcontract’ bij Regionaal Ziekenhuis Wanica

adhin
Suriname

Voorzitter Adhin dient Verklaring van Inkomen en Vermogen in bij Anti-Corruptie Commissie

rgd 1
Suriname

RGD-gelden uitbetaald, bond houdt acties aan tot volledige betaling

voetbal
Sport

Belgische club KFC Eksel doneert meer dan 200 voetbaluniformen aan Suriname

verbaasd schrik geschrokken bang angst schock verdriet huilen tranen vrouw
Suriname

Ruzie over ex-vriendin leidt tot arrestatie van drie mannen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws