• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Team Suriname en Nederland aangekomen in India voor International Arya Samaj Maha Sammelan 2025

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 november 2025 06:00
in Suriname
arya dewaker nederland suriname

De Surinaamse delegatie, bestaande uit VHP-voorzitter en oud-president Chandrikapersad Santokhi, en een Nederlandse delegatie is veilig aangekomen in New Delhi, India voor deelname aan de International Arya Samaj Maha Sammelan (IAMS) 2025.

De IAMS is een jaarlijkse internationale topbijeenkomst van de wereldwijde Arya Samaj-gemeenschap, die zich inzet voor spirituele verdieping, culturele uitwisseling en de bevordering van universele waarden.

De Surinaamse delegatie, bestaande uit vertegenwoordigers van Arya Diwaker Suriname, neemt deel op uitnodiging van de Delhi Arya Pratinidhi Sabha.

Dit jaar is het een bijzondere eer voor Suriname dat de heer Santokhi is uitgenodigd als Chief Guest van het congres.

In deze rol vertegenwoordigt hij niet alleen de Surinaamse Arya Samaj, maar ook het land op een internationaal spiritueel en cultureel podium.

De deelname van Suriname aan de IAMS onderstreept het belang van internationale verbondenheid en wederzijds respect tussen volkeren en tradities. Het vormt tevens een gelegenheid om de hechte band tussen Suriname en India verder te versterken.

Volgens Santokhi is het “een groot genoegen en een diepe eer om Suriname op dit niveau te mogen vertegenwoordigen. Dergelijke bijeenkomsten tonen de kracht van geloof, kennis en gedeelde waarden die volkeren wereldwijd met elkaar verbinden.”

ShareTweetSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #418386
Suriname

Hakrinbank doneert SRD 2 miljoen aan Srefidensi-commissie ter ere van 90-jarig jubileum

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

VERPLEGER VERPLEEGSTER ZIEKENHUIS
Gezondheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws