GFC NIEUWSREDACTIE- Vandaag vinden op Trinidad & Tobago gesprekken plaats met investeerders die geïnteresseerd zijn in de olie – en gas ontwikkelingen in Suriname.
Dat zei de Surinaamse minister van Buitenlandse Zaken, International Business & Internationale Samenwerking (BIBIS), Albert Ramdin, in ABC Actueel.
Er zal een speciale bijeenkomst zijn van president Chan Santokhi met de premier van Trinidad met betrekking tot de olie – en gassamenwerking. Daarbij zal ook aanwezig zijn Staatsoliedirecteur Annand Jagesar.
Ramdin en de president zijn op een speciale Caricom bijeenkomst in Trinidad.



![[Aggregator] Downloaded image for imported item #436907](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2026/05/President-en-granman-Aboikoni-bespreken-vraagstukken-Saamaka-gemeenschap-1.jpg)

![[Aggregator] Downloaded image for imported item #436905](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2026/05/Versterking-bilaterale-samenwerking-centraal-tijdens-bezoek-Indiase-minister-2.jpg)

![[Aggregator] Downloaded image for imported item #436889](https://www.gfcnieuws.com/wp-content/uploads/2026/05/OGA-pakt-rioleringen-op-meerdere-locaties-in-Paramaribo-aan-2.jpg)