• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse vrouw verliest mogelijk voor altijd wimpers na plaatsen eyelash extensions

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 september 2024 00:00
in Lifestyle
oog wimpers

Een 27-jarige vrouw uit Paramaribo, Suriname, heeft aan GFC Nieuws Lifestyle laten weten dat haar natuurlijke wimperharen zijn uitgevallen na het langdurig dragen van te zware wimperextensions.

De vrouw die anoniem wil blijven maakt zich zorgen dat haar natuurlijke wimpers permanent verdwenen zijn en wil anderen waarschuwen voor de mogelijke gevaren.

“Ik ben bang dat mijn wimpers nooit meer terug zullen groeien,” zegt ze. “Als ik dit eerder had geweten, was ik nooit met eyelash extensions begonnen.”

Het uitvallen van natuurlijke wimpers door het dragen van extensions kan inderdaad gebeuren, vooral als de extensions langdurig en zonder pauzes worden gedragen.

De extra spanning en het gewicht van de extensions kunnen de haarzakjes beschadigen, wat kan leiden tot dunner wordende of zelfs permanent verloren wimpers.

Experts adviseren daarom om altijd een pauze te nemen tussen behandelingen en alleen naar een ervaren, gekwalificeerde schoonheidsspecialist te gaan die bovendien hygiënisch te werk gaat.

De vrouw uit de hoofdstad hoopt dat haar waarschuwing anderen bewust maakt van de mogelijke risico’s van wimperextensions, zodat zij weloverwogen keuzes kunnen maken.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gym sport fitness training kracht
Lifestyle

Gratis naar de gym voor alle werknemers in Suriname moet er komen, vindt Pinas

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

Gamen2
Lifestyle

KIVC maakt zich zorgen over gevolgen game-verslaving onder jongens in Suriname

KLM vliegtuig
Lifestyle

Owru Yari 2025: Vliegtickets en hotels in Paramaribo blijken enorm duur

lgbt transgender
Lifestyle

Homo-genezingstherapie zou ook in Suriname verboden moeten worden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws