• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse president verdoet zijn tijd en kan liever hulp vragen aan Nederlandse economen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 april 2023 20:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:34
in Opinie
Economie

INGEZONDEN- De Surinaamse president C. Santokhi verdoet al langer dan een maand zijn tijd door gesprekken te voeren met allerlei lokale deskundigen die hem advies zouden moeten geven hoe het land uit de financiële misère kan worden gehaald.

Het is al zo vaak bewezen dat ook deze zichzelf experts noemende personen van een te laag kaliber zijn om met adequate oplossingen te komen voor de complexe vraagstukken.

Zo blijft het land maar in een vicieuze cirkel van ellende draaien. Het is de lamme leidt de blinde!

Santokhi doet er verstandig aan om zo snel als mogelijk de hulp in te roepen van ervaren Nederlandse economen met een goede staat van dienst. Zij zouden hem de beste adviezen kunnen geven.

Ook op het vlak van de exportproductiebevordering zijn er in Nederland genoeg eerlijke experts die ons op de juiste koers kunnen brengen.

Bekijk ook:

Mag je sleutelen aan Surinaamse klassiekers zoals pom?

De verkavelingschaos rond Danny’s Villapark legt een dieper systeemprobleem bloot

Wij moeten in Suriname ophouden te denken dat wij alles veel beter weten, want het is beslist niet zo. Er is een schrikbarend tekort aan kennis wat mede ertoe bijdraagt dat wij in geen enkele sector vooruitgang boeken maar juist het tegenovergestelde.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Bestaat authentiek Surinaams eten eigenlijk nog, of is elke keuken voortdurend in ontwikkeling?
Column

Mag je sleutelen aan Surinaamse klassiekers zoals pom?

De schaduwzijde van verkavelingsprojecten
Opinie

De verkavelingschaos rond Danny’s Villapark legt een dieper systeemprobleem bloot

Onderwijs in Suriname
Opinie

Deze regering wil het onderwijsprobleem oplossen

De bijzondere eigenschappen die Surinamers populair maken in Nederland.
Column

Waarom Surinamers zo geliefd zijn in Nederland

US$ 450.000 voor WK-uitzendrechten roept bredere vragen op over overheidsuitgaven
Opinie

WK-voetbal, politieke prioriteiten en de rekening voor de gewone burger

Wanneer het inkomen van een DNA-lid bijna negen keer hoger ligt dan dat van een leerkracht, is het legitiem om te vragen welke concrete prestaties, resultaten of verantwoordelijkheden dat verschil rechtvaardigen.
Opinie

Tien leerkrachten voor de prijs van één DNA-lid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws