• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse ondernemer wendt zich tot gebed voor het vinden van geschikt personeel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 januari 2024 06:00
in Lifestyle
man god kerk jezus bidden

In het Surinaamse district Wanica heeft een zaakeigenaar een unieke benadering gekozen om zijn personeelsproblemen aan te pakken.

Overweldigd door de problemen van het afgelopen jaar, met name door ongedisciplineerde werknemers, heeft hij zijn toevlucht gezocht in gebed.

De ondernemer ervaarde naar zijn zeggen een jaar vol stress niet zozeer door de economische situatie in Suriname, maar door werknemers die volgens hem vaak onterecht ziek melden, de richtlijnen niet volgen en ongemotiveerd naar het werk komen, ondanks hun hoge salarissen.

GFC Nieuws heeft vernomen dat de zaakeigenaar zijn vriendin, die lid is van de Volle Evangelie gemeenschap, heeft gevraagd om samen met haar vriendinnen te bidden voor het vinden van geschikt personeel voor zijn bedrijf.

Deze stap weerspiegelt zijn verlangen naar werknemers met goede werkethiek en discipline, een eigenschap die hij momenteel mist bij zijn personeel.

Bekijk ook:

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

De situatie in Wanica onderstreept de bredere problemen waarmee veel Surinaamse bedrijven kampen. Werknemersmotivatie en discipline zijn noodzakelijk voor het succes van een onderneming, vooral in deze tijden van economische onzekerheid.

De ondernemer hoopt dat zijn geloof en het gebed hem zullen leiden naar de juiste werknemers die zijn bedrijf zullen versterken en bijdragen aan een succesvoller jaar.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig reizen
Lifestyle

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws