• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse Chefs de Poste geïnformeerd over recente grensontwikkelingen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 december 2023 15:32
in Suriname
20231215-BIBIS-MinRamdin-informeert-CdP-Suriname-300x277

Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) heeft eerder deze week een virtuele ontmoeting gehad met de ambassadeurs en Consuls-Generaal van Suriname op de buitenposten.

Bij die gelegenheid zijn de Chefs de Poste geïnformeerd over de laatste ontwikkelingen rond de Guyana-Venezuela grenscontroverse en zijn ook de nationale standpunten gedeeld.

Ramdin voert regelmatig overleg met de Chefs de Poste over relevante beleidsinzichten en lokale ontwikkelingen zodat de diplomaten Suriname en de visie van de Regering effectiever en doelgericht kunnen uitdragen.

Bovendien cultiveert een goed geïnformeerd diplomatiek corps empathie en bouwt duurzame internationale partnerschappen op die grenzen en ideologieën overstijgen.

In de virtuele ontmoeting is aan de respectieve diplomatieke vertegenwoordigers gevraagd om onmiddellijk rapportage omtrent de ontwikkelingen van de Venezuela-Guyana controverse te doen naar het hoofdkantoor.

Suriname blijft voorstander om conflicten en verschillen van inzichten via het pad van dialoog en overleg bespreekbaar te maken,” benadrukte Ramdin.

De bewindsman gaf aan tevreden te zijn over de uitkomst van de gefaciliteerde gesprekken op het hoogste niveau tussen Venezuela en Guyana. “Hiermee moet vastgesteld worden dat verantwoordelijk, professioneel en weloverwogen diplomatie de beste garantie biedt om welzijn, vrede en ontwikkeling te realiseren” gaf de minister mee.

Verwijzend naar eerdere instructies is voorts benadrukt dat de Chefs de Poste oplettend blijven en reageren indien kaarten worden gebruikt op documenten en diverse media die niet de juiste weergave geven van de Surinaamse grenzen.

ShareTweetSend

Meer berichten

onafhankelijkheidsplein paramaribo suriname
Suriname

Suriname is géén 17de rijkste land, het buitenland plukt ons kaal, stelt Pinas

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419370
Suriname

Succesvolle stap in schuldverlichting; focus op onderwijs en gezondheidszorg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419375
Suriname

Simons pleit voor eerlijke boscompensatie en concrete samenwerking met Brazilië

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws