• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse atleet Janiek Pomba triomfeert in Cayenne

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 december 2024 06:00
in Sport
Janiek Pomba

De getalenteerde Surinaamse atleet, Janiek Pomba, heeft de 16de editie van de prestigieuze “Corrida de la Saint Sylvestre” in Cayenne, Frans-Guyana, op zijn naam geschreven.

Met een indrukwekkende tijd van 23 minuten en 8 seconden voltooide Pomba het uitdagende parcours van 7,3 kilometer en liet hij meer dan 350 deelnemers achter zich.

Pomba nam deel als onderdeel van een Surinaamse delegatie onder leiding van de Surinaamse Atletiek Bond (SAB). De deelname kwam tot stand op uitnodiging van de Franse organisatie, wat de samenwerking tussen de landen op sportgebied benadrukt.

De overwinning van Pomba wordt gezien als een mijlpaal voor de Surinaamse atletiekwereld. Zijn vastberadenheid, snelheid en doorzettingsvermogen hebben hem naar de top van dit internationale evenement geleid.

De Corrida de la Saint Sylvestre is een jaarlijks terugkerend hardloopevenement in Cayenne dat bekend staat om zijn uitdagende parcours en grote diversiteit aan deelnemers.

Pomba’s overwinning is een inspiratiebron voor jonge atleten in Suriname en een bewijs van het potentieel van Surinaamse sporters op het internationale podium.

De Surinaamse Atletiek Bond feliciteert Janiek Pomba met zijn uitzonderlijke prestatie en bedankt de organisatie in Cayenne voor de uitnodiging en gastvrijheid. Dit succes markeert een veelbelovende toekomst voor de Surinaamse atletiek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

natio vrouwen
Sport

Natio UMA jaagt op historische stap richting WK 2027

voetbal brazilie vlag
Nederland

Surinamers tonen meer steun voor Zuid Amerikaanse voetbalteams dan voor Nederland

stb feliciteert surinamer
Sport

Surinaamse coach behoort tot wereldwijde topgroep van 23 deelnemers

regilio bij dir sport
Sport

Constructief overleg over versterking van sport aan de Anton de Kom Universiteit

Sport-jongeren-Suriname
Sport

Ondersteuning jonge sporters kan Suriname helpen internationaal te schitteren

voetbal
Sport

Belgische club KFC Eksel doneert meer dan 200 voetbaluniformen aan Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws