• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse ambtenaren worden afgewezen voor koopkrachtversterking

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 mei 2024 04:00
in Suriname
DNA srd assemblee

DNA-lid Obed Kanape heeft burgers aangemoedigd om vandaag nog een aanvraag in te dienen voor koopkrachtversterking.

Echter, in dezelfde oproep stelt hij dat ambtenaren zich niet hoeven aan te melden omdat zij het niet zullen krijgen.

Volgens hem krijgen ambtenaren al koopkrachtversterking en komen zij daardoor niet in aanmerking.

Dit heeft geleid tot enige verwarring en frustratie onder ambtenaren die gehoopt hadden ook kans te kunnen maken op deze ondersteuning.

De afwijzing van ambtenaren bij de koopkrachtversterking is gebaseerd op het idee dat zij al financiële steun ontvangen die vergelijkbaar is met, of zelfs beter is dan de steun die wordt aangeboden aan andere burgers.

Het uitgebreide aanvraagproces kan echter mensen ontmoedigen om een aanvraag in te dienen, met name vanwege de gedetailleerde informatie die wordt gevraagd over andere bewoners op hetzelfde adres.

De verklaring van Kanape heeft vragen opgeroepen over de transparantie en toegankelijkheid van het aanvraagproces. Burgers hebben recht op duidelijkheid over wie in aanmerking komt voor welke voordelen en waarom.

Volgens bezorgde burgers die zich afvragen indien het proces wel eerlijk geschied is het van cruciaal belang dat de overheid ervoor zorgt dat het aanvraagproces zo eenvoudig en rechtvaardig mogelijk is, om het vertrouwen van het publiek in het systeem te behouden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vuilniswagen afval
Suriname

Bewoners Wanica eisen maatregelen tegen afvalverwerking, vieze geur dringt woningen binnen

zanderij johan adolf pengel luchthaven
Suriname

TCT verhoogt wervingscampagne voor luchtverkeersleiders om druk op sector te verlichten

Zon blauwe lucht
Suriname

Geen extreem regenweer verwacht ondanks Surinaamse waarschuwingen

Wateroverlast
Suriname

Spoedoverleg in Wanica Centrum over aanhoudende wateroverlast

Minister van Buitenlandse Zaken, Internationale Handel en Samenwerking, Melvin Bouva heeft onlangs een beleefdheidsbezoek gebracht aan waarnemend president van de Bolivariaanse Republiek Venezuela, Delcy Rodríguez, in Caracas
Suriname

Bouva bespreekt olie, handel en landbouw in Venezuela

kreek maja dam
Suriname

Sluizen en kreek Manja Dam onder handen voor betere doorstroming

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws