• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse ambtenaren ontevreden over loonsverhoging van bankmedewerkers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 april 2024 02:38
in Suriname
man boos agressief woede surinamer

In de huidige onderhandelingsperiode tussen verschillende Surinaamse banken en hun vakbonden is er veelal sprake van loonsverhogingen.

Het nieuws van enkele banken die loonsverhogingen van meer dan 30% toepassen, is niet bij iedereen in goede aarde gevallen.

Terwijl de bankmedewerkers reden hebben tot vreugde over deze substantiële loonsverhogingen, voelen ambtenaren zich verwaarloosd.

GFC Nieuws heeft zowel direct als indirect veel geluiden geboorh van ambtenaren die zich afvragen waarom zij niet dezelfde behandeling krijgen.

Eén ambtenaar, sprekend met onze redactie, uitte zijn frustratie: “Niet alleen de mensen bij die banken werken hard, wij moeten ook elke dag van 7 tot 3 werken voor een lage salaris. Ook wij verdienen een loonsverhoging van 30%.”

Analisten zeggen in gesprek met GFC dat deze situaties een groeiende kloof in loonongelijkheid tussen de publieke en private sector bewijzen.

Terwijl sommige banken flinke verhogingen doorvoeren om competitief te blijven in de arbeidsmarkt, worden ambtenaren naar verluidt juist geconfronteerd met beperkte loonstijgingen.

Hierdoor wordt die ‘kloof’ alleen maar groter zal de ontevredenheid van de ambtenaren waarschijnlijk alleen maar groeien.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

onafhankelijkheidsplein paramaribo suriname
Suriname

Suriname is géén 17de rijkste land, het buitenland plukt ons kaal, stelt Pinas

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419370
Suriname

Succesvolle stap in schuldverlichting; focus op onderwijs en gezondheidszorg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419375
Suriname

Simons pleit voor eerlijke boscompensatie en concrete samenwerking met Brazilië

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws