• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaams-Nederlandse miljonair: ‘ik doe geen zaken met landgenoten’

P. Peterson door P. Peterson
26 juni 2023 06:22
in Lifestyle
telefoon bellen kantoor zaken werk bureau

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een naar eigen zeggen schatrijke Surinaamse ondernemer met een miljonairsstatus die woont in een grote Nederlandse stad, heeft aangegeven geen zaken meer te doen met personen van zijn eigen afkomst die nog wonen in hun thuisland.

Dat onthulde de bekende naam in zakenkringen tijdens een business-meeting in de Randstad aan een redacteur van GFC Lifestyle.

Volgens de vijftiger zorgt serieus zakendoen met Surinamers woonachtig in hun eigen land, voor onnodig veel ‘stress, ergernis en verlies van kostbare tijd.’

Hij beweert dat landgenoten die op zakelijk vlak wel serieus zijn, haast niet meer te vinden zijn. Hun grootste manco’s zijn conform zijn theorie een gebrek aan discipline, kundigheid en het niet nakomen van gemaakte afspraken.

“Ook mijn businesspartners zijn het met mij eens. Surinamers die wonen in Suriname zijn goed geschikt om gezellig feest mee te vieren, maar om serieuze zaken mee te doen moet je ze zeker vermijden,” weet hij zeker.

De Suri-Ned vulde aan dat het niet nakomen van afspraken en gouden bergen beloven zorgen voor de meeste ergernis.

“Wanneer blijkt dat ze hun beloften niet kunnen waarmaken, komen ze met valse argumenten of laten nooit meer van zich horen,” zegt hij tot slot.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zwanger
Lifestyle

Steeds meer Surinaamse vrouwen zonder kinderen, wat zijn de consequenties?

Psychiater
Lifestyle

Naar de psychiater gaan wordt in Suriname nog te vaak gezien als een schande, zegt KIVC

jongeren vrienden jeugd
Lifestyle

Jonge Surinamers doen vaker wat zij zelf willen en niet wat hun ouders opleggen

euro geld
Lifestyle

Wero vervangt iDeal, wat verandert er voor Surinaamse Nederlanders?

BH
Lifestyle

Beperkt aanbod maken bh-kopen voor vrouwen in Suriname een uitdaging

suriname recreatie zanderij 1 spelen zwemmen kinderen vakantie
Lifestyle

Recreatieoorden als Zanderij 1 kunnen toerisme naar hoger niveau tillen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws