• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

STVS launcht WK-programma bij president Santokhi

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 oktober 2022 10:00
in Nieuws
santokhi stvs

GFC NIEUWSREDACTIE- In verband met de launch van de activiteiten rond de wereldkampioenschappen voetbal (WK 2022), heeft de directie van de Surinaamse Televisie Stichting (STVS) in Suriname een gedenkpakket overhandigd aan president Chandrikapersad Santokhi.

Volgens het staatshoofd zou er een mooie droom in vervulling gaan als Suriname het WK had behaald.

De regeringsleider heeft er verder op gewezen dat hij er heilig in gelooft dat het Surinaamse Natio, inclusief de diasporaspelers deze droom ooit zal verwezenlijken. Van regeringszijde zegt hij dat hij zich ervoor sterk zal maken om in te komen met het voorzien in de nodige randvoorwaarden hiervoor.

Santokhi heeft bij deze gelegenheid zijn dankbaarheid geuit. Hij omschrijft dit wereldgebeuren als een ontspanning voor velen. “Het is een periode waarbij mensen hun problemen terzijde kunnen leggen om te genieten van het wereldspektakel.”

STVS oftewel de nationale zender heeft de exclusieve uitzendrechten voor WK 2022, welke wordt gehouden in Qatar. Naast het organiseren van de bekende WK-toto, zal de zender het publiek vergasten met tv-programma’s.

Het betreft in deze het WK-journaal, de voor en na beschouwing van de wedstrijden tijdens dit toernooi. Ook het programma WK-Fatu en WK-Caravan zullen uitgevoerd en gepresenteerd worden op de beeldbuis.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

lgbt homo
Lifestyle

Surinamers in Nederland staan overwegend neutraal tegenover homohuwelijk

highway markt
Suriname

Markt en stands gecontroleerd aan Martin Luther Kingweg tijdens handhavingsactie

centrale markt
Suriname

Centrale Markt Paramaribo tijdelijk gesloten voor schoonmaak- en ongediertebestrijdingswerkzaamheden

kerpens ambassadeur
Suriname

Suriname versterkt diplomatieke positie bij VN via nieuwe Permanent Vertegenwoordiger

dna santokhi
Suriname

DNA-leden tekenen condoleanceregister ter nagedachtenis aan oud-president Santokhi

e bike ebike paramaribo scooter brommer verkeer
Suriname

Ministerie benadrukt: E-bike is geen speelgoed

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws