• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stelende buurman op heterdaad onder DAF-truck betrapt door alerte buren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 juni 2021 12:01
in Nieuws
handboeien1

GFC NIEUWSREDACTIE- De 53-jarige Widperkash G. is in de ochtend van 23 juni door een alerte buurman en de benadeelde aan de Mangreweg in het ressort Livorno aangehouden.

Hierna werd de verdachte die eveneens in de Mangreweg woonachtig is, overgedragen aan de politie van Livorno.

Volgens een verklaring van de aangever stelde zijn buurman hem omstreeks 02.00 uur van die ochtend in kennis dat een man diesel uit zijn DAF-truck wegnam.

Samen met de buurman nam hij een kijkje en troffen zij de verdachte onder de truck aan. Een jerrycan inhoudende een hoeveelheid diesel, een knijptang en een metaalzaag werden in zijn directe omgeving gevonden.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Bewoners ongerust nadat geit wordt geboren met hoofd van een aap (VIDEO)

De bedradingen van de truck had Widperkash ook al met de metaalzaag doorgesneden en klaargezet om mee te nemen.

De twee mannen hielden de verdachte op het nachtelijk tijdstip aan, maar Widperkash zag kans weg te komen. Na een zoekactie hielden zij hem omstreeks 08.00 uur s’morgens weer aan en schakelden de politie in.

De verdachte werd ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau. Hij verklaarde dat hij onder de truck uitrustte, aangezien hij tot in de late avond van 22 juni stenen had gesjouwd voor een andere buurman.

Hij is ingesloten.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Levensmiddelen suiker blom
Suriname

Supermarktcontroles leggen structurele tekortkomingen bloot

illegale vuurwapens
Suriname

Melding huiselijk geweld aan Grankreekweg, wapens en munitie aangetroffen

paramaribo commewijne wijdenbosch brug
Suriname

Verdachte dodelijk Commewijne-incident overleden in cellenhuis Keizerstraat

monorath
Suriname

Tragedie in Commewijne zet regering aan tot integrale aanpak kinderbescherming en zorg

milieuramp
Suriname

Milieu Autoriteit werkt aan beperking schade olielekkage Surinamerivier

zwanger
Lifestyle

Steeds meer Surinaamse vrouwen zonder kinderen, wat zijn de consequenties?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws