• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Startsein voor het bezanden van wegen te Bernharddorp

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 april 2024 08:38
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

Op vrijdag 12 april 2024 werd het startsein gegeven voor het bezanden van zandwegen te Bernharddorp in het district Para.

Het bezanden van de wegen zal worden uitgevoerd met een mix van basecourse, savannahzand, lateriet en klinkzand.

Het doel hiervan is om de wegen te verharden en te verbeteren, wat cruciaal is voor de mobiliteit en veiligheid van de gemeenschap.

Vikash Moenna, onderdirecteur Droge Civieltechnische Werken benadrukte in zijn toespraak het belang van het regelmatig onderhouden van onverharde wegen.

Er is een contract getekend met aannemingsbedrijf Suram N.V., dat de zandwegen van Bernharddorp voorzien zullen worden van 3000 m³ mixmateriaal.

Humprhey Tjon, Kapitein van Bernharddorp, is het ministerie van Openbare Werken dankbaar dat de wegen van het dorp bezand zullen worden.

“We bedanken minister Riad Nurmohamed, dat hij zelf is komen oriënteren. Dit is nog nooit voorgekomen”, aldus de kapitein.

Riad Nurmohamed, minister van Openbare Werken, benadrukte dat het bezanden van de wegen vele jaren niet is uitgevoerd.

“De regering zal de infrastructuur in verschillende districten aanpakken, met plannen voor verdere verbeteringen zoals het geplande asfalteringsprogramma.

“Ik vraag even geduld, dit zijn de eerste grote stappen die worden gezet naar een betere infrastructuur”, aldus de bewindsman.

ShareTweetSend

Meer berichten

vliegende taxi auto suriname
Lifestyle

Gronden ver van Paramaribo kunnen na 15 jaar ‘goud’ waard zijn

Koning Willem Alexander en koningin Máxima
Suriname

Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima: Met respect gedenken wij oud-president Ronald Venetiaan

ronald venetiaan
Suriname

Minister-president Schoof betuigt medeleven met Suriname na overlijden Venetiaan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws